Huawei P10 Lite Single SIM uprava na DUAL SIM

Ahoj, mám možnost si za zvýhodněnou cenu vzít telefon od operátora T Mob. Ale ten u P10 Lite uvádí, že je single SIM, někde na fóru jsem našel návod jak upravit P9 Lite single SIM na dual SIM. Jde upravit P10 lite od operátora blokovaný na jednu SIM , aby mi v něm sli používat dvě SIM ? Díky za odpověď.

Komentáře

• Oficiálně to možné není, pro P10 Lite pak není ani tolik neoficiálních postupů
    Poděkovat autorovi 0
  • Předpokládal jsem, že oficiálně to možné není. Přehráním FW by se to nevyřešilo ? (pokud je to jen SW úprava, tak s oficiálním FW pro normální DUAL SIM, by se to mohlo vyřešit?) omlouvám se za možná pro někoho zbytečný dotaz abudu rád za jakýkoli podmět používám dvě SIM a dva telefony nosit nechci :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Ak je to u P10 Lite rovnako ako u P9 Lite, že je 2 SIM iba SW zablokovaná, tak sa postup objaví. Ale P10 Lite bol teraz uvedený na trh, nemôžeš čakať, že za pár dní budú hneď postupy na rôzne úpravy. Treba si počkať.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte, neskusal uz niekto update na dual sim?
    Poděkovat autorovi 0
  • vdodo napsal(a):

Ahojte, neskusal uz niekto update na dual sim?

Cau, chystas sa stavat a potrebujes zakladny kamen? :smile:
    Vydrz, a drz sa hesla" Lepsi vrabec v hrsti, ako sniper na streche" :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie :), len mam dve karty (sluzobna/sukromna) a pokial ich neviem pouzit v jednom telefone tak nie je pre mna moc pouzitelny a teda uz mesiac lezi v supliku :(
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.