Huawei P10 Lite v modrém provedení je nádherný

upraveno 14. May v Huawei P10 lite
Do rukou se mi dostal jeden z nejkrásnějších telefonů Huawei současnosti a podle mého také jeden z nejstylovějších telefonů vůbec. Jedná se o Huawei P10 Lite v modrém provedení a musím říci, že telefon si mě naprosto získal. Pokud hledáte další argument pro přechod na nový model, design tohoto přístroje jím je. Přední strana telefonu je tmavě modrá, pořád ale dostatečně elegantní a stylová. Bomba se nachází na zadní straně, tam si výrobce s konstrukcí skutečně pohrál a výsledek za to stojí. Ostatně posuďte sami na fotografiích a na videu, tady jsou podle mého slova zbytečná. Jak se vám telefon líbí?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
«1

Komentáře

• A slibovaná zadní strana :smile:

image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    Poděkovat autorovi 4
  • Nadherna farba ziary a bije do oci je to spravne ze vyrobcovia zacali vyrabat aj ine kombinacie farieb nie en tie klasicke: black, mystic silver, gold, white ale vyrabaju red, blue, green, orange. yellow a dalsie kombinacie aspon mame z coho vyberat :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Prostě nádhera ,přední strana vypadá jak modrý Honor 8,měl jsem štěstí tento skvost vidět na vlastní oči,za mně naprosto nejlepší barevné podání P10 Lite :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je nádherný ,dneska jsem ho vyměnil za P9 lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano je nádherný.Původně jsem si chtěl koupit jiný telefon ale poté co jsem ho držel v ruce už nešlo nekoupit ho.Naprostá spokojenost ..........
    Poděkovat autorovi 0
  • Závidím, nemám ho. Doufám, že zatím. :-) Taky chci vyměnit za P9 Lite. Nemáte někdo zkušenost s Mobil Pohotovost? Vyměnit to u nich nebo ne? Děkuju.
    Poděkovat autorovi 0
  • No já ho na Mobil Pohotovost vyměnil. Za p9 lite jsem dostal 3300 +800 bonus a hned byl telefon levnější. A ještě jako dárek bluetooth repráček.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to fakt jeden z nejhezčích telefonů současnosti
    Poděkovat autorovi 0
  • Skúšal som ho dnes v predajni O2, ale zdá sa mi, že je veľmi náchylný na odtlačky prstov,len kôli tomu zvažujem ešte čiernu farbu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to krasavec,fakt se mi moc líbí a a Huawei vymyslel zase něco nového a krásného.
    Poděkovat autorovi 1
  • Také jsem podlehl jeho kráse. Ale bohužel zadní strana je jenom plastová. Po 14 dnech jsou již vidět na zádech jemné škrábance. Doporučuji všem pořídit si transparentní kryt. Předtím jsem měl P9 Lite zlatou a ta i po dvou letech vypadá jako nová.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to nádhernej telefon, teď když je v akci za 7990,- a powerbankou v hodnotě 1500,-Kč zdarma k tomu, asi ho vezmu. :-)
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 16. August
    Sice nemám modrou, ale cernou. Ale jedno uznat musím. P10 lite se dokonale povedl. Baterie mi vydrží dva dny, což jsem s plnotucnou P10 nedal ani náhodou. I když má RAM "pouze" 3GB tak po pročištění má telefon víc volné paměti než P10. A hlavně pokud člověk zkouší kdekoliv po světě hledat nějaké závažné problemy, tak na P10 lite není nikde ani jeden. V podstatě všude pouze chvála. A slabší procesor než má vlajková loď taky nepoznáte. Prostředí je úžasně odladene, takže maximálně se nejaky zádrhel pozná pri hraní náročných her, což já osobně nehraju. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • misanekx napsal(a):

A hlavně pokud člověk zkouší kdekoliv po světě hledat nějaké závažné problemy, tak na P10 lite není nikde ani jeden

Je to přesně tak. Upřímně, P10 Lite kromě vzhledu moc v ničem nevyniká - v podobné cenové relaci jsou volby s trochu silnějším CPU nebo GPU, najdou se i kousky s více RAM nebo storage - !ALE! P10 Lite nemá žádnou výraznější slabinu. Výběrem telefonu se zabývám už asi 3 týdny, všechny telefony střední a vyšší střední třídy mám zmapované, a P10 Lite mi po zlevnění vyšel jako vítěz. Ostatní značky a modely nemaj tu gyroskop, tam kompas nebo NFC, mají slabý foťák, moc tichý reproduktor, slabý příjem signálu, slabou výdrž baterie, problémy s dotykovým displejem apod. P10 Lite je v tomto ohledu bez chyby, i když USB-C už mít mohl. :-)

Poděkovat autorovi 1
  • S USB-C souhlasím, ale je to opravdu jediná "vada" na kráse. A ještě k tomu signálu. Nedávno jsem koupil Galaxy S8 a to je teprve tragédie na signál. Telefon za dvacet tisíc a tam, kde si s P10 lite člověk bez problémů zavolá, je S8 nepoužitelná. Já ji osobně vrátil, ale teď si ji pořídila kvůli designu přítelkyně a i ona po přechodu z P9 uznala, že Huawei byl lepší :smiley: Tam kde já mám plný signál LTE, má ona dvě až tři čárky, tam kde já mám signál na hraně použitelnosti nemá ona o signálu ani potuchy. A to máme oba stejného operátora. Mě osobně vyšlo P10 lite díky prodloužení smlouvy u Vodafone na nádhernou cenu necelých pět tisíc korun a to jsem navíc dostal i powerbanku. Takže dalších -1600kc :smiley: Navíc za dobrého světla umí i verze lite nádherně fotit a neprepaluje zelenou barvu jako mi prepalovala plná P10.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak takovou cenu bych si dal taky líbit :smile: , ale 7990,- i s powerbankou je také slušná cena. Předtím byl P10 Lite za 8990,- bez powerbanky, a to už jsem se trošku cukal. Mně se na tomhle telefonu nejvíc líbí to, že má poctivě provedené takové ty základní podstatné věci: dobrá hlasitost repráku i sluchátka, dobrý mikrofon, velmi slušný příjem signálu apod. Na co je mi u konkurenčních telefonů více RAM nebo trochu silnější grafika, když telefon třeba neslyším vyzvánět! :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Toho USB typu C je škoda (ale více mě to mrzelo u MediaPadu M3)
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 28. August
    Mal som neskutočné šťastie a P10 lite som vyhral v súťaži. Dokonca mi poslali modrý. Súhlasím s názorom vyššie, je to jeden z najkrajších mobilov už na pohľad a jeho samotné používanie je skvelé... :) Ešte som nevidel takú dokonalú čítačku odtlačkov prsta. Okamžitá reakcia na jemný dotyk. A oceňujem aj výborný vonkajší reproduktor.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to závidím, vyhrát právě modrou verzi je super :smile:
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.