P8 a emotikony

zdravim ... ako pisete emotikony? z klasickej prednastavenej klavesnice mi to ponuka len klasicke ikony vo forme napr. :) ale radsej by som bol keby bolo mozne volit emotikonu v grafickej podobe, tj vyobrazene obrazkom nie znakmi .... dakujem za odpovede
Screenshot_2016-01-12-11-08-41.jpg
1080 x 1920 - 124K

Komentáře

• Já používám Google klávesnici a tam jsou přímo formou tlačítka :)
    Poděkovat autorovi 0
  • presne tak ... dakujem za odpoved ... v klavesnici google to naozaj je no ja pouzivam Huawei Swype a tam to nie je ... tak skoda, nevadi ale radsej ostanem pri Huawei Swype lebo mi vyhovuje viac a graficke emotikony budem musiet oželieť :D dakujem
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky sem ze začátku na GX8 používal klávesnici Google. Emotikonů tam je na výběr spoustu, ale má naprosto tragický návrhy slov (našeptávání). Nedokázal sem to nijak nastavit, aby se slova zobrazovali korektně. Tak sem vyzkoušel Huawei Swype a tam je to jiná liga. Bohužel ale klávesnice neobsahuje emotikony. Jen pár základních, které se v jiných telefonech zobrazujou jako na N5110. Takže mám dilema. Mám čekat, jestli přidání emotikonů vyřeší nějaká aktualizace? Nechce se mě instalovat klávesnici č.3 :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem měl stejné dilema jako vy. Taky jsem nechtěl instalovat další klávesnici, ale na každé s těch dvou mě něco chybělo, tak jsem si nainstaloval TouchPal a velká spokojenost. Mě tedy naprosto vyhovuje - dá se zvětšit, zmenšit, posunout doleva, doprava a nechybí mi žádné tlačítko.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vypadá to na velice zajímavý typ. Určitě vyzkouším. Díky ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 1. February 2016
    Tak sem vyzkoušel, ale nakonec sem skončil u SwiftKey ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • A tos udělal dobře! ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Já používám klávesnici A.I.type a naprostá spokojenost.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.