Huawei Mate 9 versus Apple iPhone 7 Plus rychlost nabíjení baterie

Rychlost nabíjení je jednou z mnoha výhod modelu Huawei Mate 9 a přiznám se, že na rychlé doplnění energie jsem si skutečně (rychle) zvykl. Už dříve jsem se rozhodl na YouTube natočit srovnání rychlosti nabíjení modelů Huawei Mate 9 a Apple iPhone 7 Plus, video si můžete prohlédnout přímo tady. Jak to celé dopadlo?

Ačkoliv má Huawei Mate 9 baterii s výrazně větší kapacitou (celých 4000 mAh), jeho nabíjení je přesto výrazně rychlejší. Rozdíl se navíc příliš nezmenšuje ani s postupem času, během první hodiny nabíjení je ale nejvýraznější. Stejná technologie se používá také u dalších nových telefonů Huawei, test s modelem Huawei P10 jsem již prováděl, na test modelu Huawei P10 Plus se teprve chystám. Baterie navíc byly důkladně testovány a rychlé nabíjení jim nevadí, nevede pak ani ke snížení celkové kapacity. Za mě palec nahoru, toto považuji za skutečně přínosnou změnu. Na druhou stranu chápu, že pokud telefon necháváte třeba nabíjet přes noc, tak vás rychlost nabíjení trápí méně. Jak je tomu u vás?

image
image
image
image

Komentáře

• Rychlost nabíjení je u Mate 9 opravdu velká výhoda. Pravda ale je, že se telefon dost zahřívá. Nevím jak dalece to vadí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kovový telefon nikdy úplně studený nebude (jedině fakt v zimě), ale mám jej od začátku prodeje a nevidím v tom komplikaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já vždy nabíjel přes noc, ale své návyky jsem s mate 9 změnil. Je to obrovská výhoda, když vím, že stačí 30-60 minut a zbytek dne v pohodě vydržím i s velkou zátěží.... za tohle palec nahoru.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.