#Perfect10 #Bezpečí Čtečka otisků prstů (7/10)

upraveno 22. May v Huawei P10
Huawei P10 je novou vlajkovou lodí našeho oblíbeného výrobce a rozhodli jsme se vám jeho nejzajímavější funkce a vlastnosti představit v rámci kampaně #Perfect10. Postupně si poznáte desítku osobností, které vám představí jednotlivé vlastnosti modelu Huawei P10. A aby toho nebylo málo, můžete tento telefon také vyhrát. Všechno důležité se dozvíte přímo na stránkách Perfect10, v každém z deseti témat pak můžeme diskutovat o jedné ze zajímavých vlastností modelu Huawei P10. Tato diskuze bude věnována čtečce otisků prstů.

Ta je nově umístěna přímo pod displejem a toto řešení vyvolává velmi intenzivní debaty. Někomu totiž vyhovuj více, jiným sedí naopak méně. Hodně to záleží na stylu používání vašeho přístroje, pokud jej třeba máte často na stole nebo v autě v držáku, nové umístění se vám bude líbit. Pokud jej ale naopak často třeba nosíte v kapse, pak mělo umístění na zádech telefonu svoje výhody (sám jsem si zvykl, že jsem položil prst na čtečku už během vytahování telefonu z kapsy a ten tak byl rovnou připravený k práci). Každopádně je ale čtečka v modelu Huawei P10 výborná, vůbec se mi nestává, že by špatně detekovala otisk prstu. Také rychlost odemknutí je výborná. Je pravděpodobné, že někdy v budoucnosti bude tento bezpečnostní prvek integrován do displeje - kdy se podle vás toto stane a jak se na toto řešení těšíte? Kde se vám čtečka líbí více, pod displejem nebo pod zadním fotoaparátem?

Komentáře

• V displeji to bude fajn, očekávám toto řešení ještě letos, ale nečekám, že by letos bylo dostatečně kvalitní. Ať jej Huawei nasadí, až bude fungovat na sto procent. Jinak čtečka na zádech lepší...
    Poděkovat autorovi 1
  • první dva dny mi trvalo než jsem si zvykl na čtečku vepředu a dnes jsem za přední provedení i rád :-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.