Kožené pouzdro Noreve pro Huawei MediaPad M3

upraveno 9. August v Tablety
Huawei MediaPad M3 patří k nejlepším tabletům současnosti a používám jej skutečně velmi rád. Hodně s tabletem cestuji a používám jej téměř neustále. Dlouhou dobu jsem řešil výběr kvalitního pouzdra pro tento tablet a nakonec jsem nalezl řešení, které mi vyhovuje. Kožené pouzdro Noreve sice nepatří k nejlevnějším výrobkům, špičkový tablet si ale zaslouží skutečně kvalitní ochranu a tato investice s vám podle mého jednoznačně vyplatí.

Huawei MediaPad M3 je velmi krásný a hledal jsem pouzdro, které celkový dojem nepokazí. Proto jsem (výjimečně) méně hleděl na cenu a skutečně hledal pořádné pouzdro. Od společnosti Noreve už jsem v minulosti pár pouzder měl a většinou jsem byl spokojený, tentokráte jsem ale nadšený. Materiály jsou na nejvyšší možné úrovni, ruční výroba je znát a tablet v pouzdru působí luxusně. Nyní už se nebojím s tabletem cestovat, naopak mám toto krásné zařízení skutečně neustále po ruce a je to fajn. Pokud si chcete pouzdro vyladit na maximum, Noreve vám to umožní. Můžete si dle libosti poskládat vnitřní a vnější barvu pouzdra, stejně jako finální provedení kůže. Vaše pouzdro tak může být naprostý originál (navíc přímo ze Saint-Tropez). Jak se vám líbí?

image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.