Malé zamyšlení než se rozloučíme z gx8

Někdy v březnu roku 2016 jsem v t-mobile podlehl a koupil gx8 za nemalou částku. Měl jsem radost telefon bomba chvilku jsem si zvykal bylo to fajn. Ale pak jsem zjistil že jsem koupil telefon fakticky bez podpory o t-mobil jsem věděl že to bude studené (bohužel nebyl to první telefon od t), ale to co předvedl jako takový český huawei to je tragédie. Myslím že na svých stránkách by neměli používat slovo podpora protože za celou dobu jsem u gx 8 nic nenašel. Je paradox že na cizích stránkách něco měli.Teď používám tzv. čínský telefon a jsem v pohodě a užívám si android i číňana jako nikdy, ale hlavně jsem se oprostil od čekání na aktualizace a každoročního kupování nových předražených telefonů kvůli čerstvému androidu. Za to chci huawei poděkovat. Česká republika je prostě specifický trh se vším všudy. Přeju všem hezké chvíle s telefony Huawei, ale já vím že už si ho nikdy nekoupím

Komentáře

• Trochu Ti rozumím, ale u T-mobile jako první věc přehrát na C432 a je po starostech :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • U operátorských telefonů se stará o aktualizace čistě operátor.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak už zaznělo výše, pokud koupíte telefon u operátora, záleží jen na něm, jaké aktualizace pustí. Pláčete na špatném hrobě...
    Poděkovat autorovi 0
  • Přístup T-Mobilu je v tomhle ohledu ostudný. Ale ono to bude asi u všech operátorů + - stejné. Jediná možnost je nahrát oficiální ROM jak jsem to udělal já. Jediné co nevím jestli se tímto krokem ruší záruka přístroje. Doufám že záruku nebudu muset redit.
    Moje GX8 zatím na Androidu 6 cca půl roku běží bezvadně bez sebemenších problémů.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.