Problém se snapchatem

Ahoj všichni,

potřeboval bych radu ohledně přihlášení snapchatu. Rootnul jsem si mobil podle návodu všechno proběhlo ok. Pak jsem se chtěl přihlásit na snapchat ale to mi nešlo. Četl jsem že snapchat zakazuje se přihlásit lidem co mají root. Takže jsem si zas přes SU unrootnul a přes root checker mi to ukazovala že nemám root, ale na snapchat se stále nemůžu přihlásit. Je možná že bych si musel i zablokovat bootloader nebo to je blbost ?

Komentáře

• Snapchat detekuje hlavne root a xposed framework , odrootovanie cez SuperSu staci, nejde o systemovy root. Je mozne, ze najnovsie verzie Snapchatu uz zistía aj odomknute zariadenie, to neviem. Zamknut BL mozes nainstalovanim FW - full.Update, alebo, ak sa nemylim, cez DC Phoenix .
    Pokial nemas nejaku custom ROM, ktoru Snapchat detekuje , tak skus odinstalovat Snapchat a nahrat aktualnu verziu z Google play (nie z ineho zdroja) , over si aktualnost Google uctu a ci mas povolenu synchronizaciu.
    Pokial mas nahodou nainstalovane nieco ako SafetyNet, tak to vyhod.
    Inak uz len patrat na nete, kde by este mohla byt chyba.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. June
    je možný že třeba snapchat blokuje Revolution recovery project ? a nevíte náhodou jak se ho zbavit mě díky tomu nejde ani aktualizovat systém (moc sním neumím)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. June
    Mozes pouzit univerzalne antibiotikum - rucne nainstalovat Full.update firmwaru, ktory tam momentalne, tym sa zbavis TWRP , a zamkne sa ti telefon. Alebo len nainstalujes Stock recovery , su tu navody, spolahlive, tym sa tiez zbavis TWRP.
    Este predtym skus tak , ako si odomykal telefon, cez fastboot zadat fastboot oem relock ...tvoj kod... , mozno oklames snapchat. Mal by si ziskat stav vo fastboot rezime Phone relocked ak sa dobre pamatam.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. June
    okok a můžu tě ještě poprosit a o nějakej odkaz na návod jak nainstalovat rucne Full update firmware ? protože mě pořestalo jít i bluethoot a když zapojim mobil do kompu tak mki to nevyhodí jestli chci jenom nabíjet nebo posílat data.. nic jsem stím nedělal prostě zníčeho nic nechápu :D díky moc !
    Poděkovat autorovi 0
  • Ked sa vratis tu na hlavnu stranku, je to o 6 tem nizsie :wink:
    Aku mas momentalne zostavu v telefone?
    Poděkovat autorovi 0
  • VNS-L21C432B370 a teď mi přišel update na B380
    jinak nevim jestli jsem slepej nebo co ale nikdo to tam nevidím :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ty si na Nougate, tak to nie je praca na desat minut , podla mojej skromnej mienky rollback, nainstalovat FW, co si mal pred A7, factory + wipe cache , potom zmaknut aktualizaciu OTA atd atd. Ja ti sem dam link, ale asi z toho nebudes mudry, a priznam sa, ze jednoznacnu radu ti nedam , Doporucil by som pockat, kym sa do toho zapoji hanni. tolko casu mas :smile: ,

http://www.huafan.cz/discussion/1737/rom-android-6-android-7-firmware-pre-huawei-p9-lite-a-postup-instalacie-do-telefonu/p1
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 13. June
    stojanov to napísal úplne presne, rollback z A7 na A6 - full FW A6 - OTA A7. Treba si zálohu všetkého potrebného z internej pamäti. Tu máš návod na rollback:

============================
    NÁVRAT Z NOUGAT NA MARSHMALLOW
    ============================

!!! Upozorňujem, že pri inštalácii prídete o všetky dáta v telefóne, tak si urobte zálohu !!!

1. Stiahnite si rollback FW pre váš telefón:
    VNS-L21:
    http://download-c1.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=93817&version=373819&siteCode=sk

2. Stiahnite si full FW pre váš telefón:
    VNS-L21C432B160
    http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1164/g104/v66034/f1/full/update.zip

3. Vytvorte na SD karte adresár dload a rozbaľte do neho obsah rollback FW HUAWEI P9 Lite Rollback Package VNS-L21 from Android 7.0 EMUI 5.0 to Android 6.0 EMUI 4.1 C900B300.zip
    4. Vypnite telefón a stlačte súčasne všetky tri tlačidlá telefónu, až kým sa neobjaví obrazovka updateru a nezačne sa inštalovať FW.
    5. Po inštalácii FW máte v informáciách o telefóne verziu FW VNS-L21C900B300.
    6. Vymažte z adresára dload rollback FW a rozbaľte do neho full FW update.zip. Celý postup inštalácie FW zopakujte znovu.
    7. Počkajte až sa FW nainštaluje, optimalizuje a máte v telefóne späť Marshmallow.

Po rollbacku odporúčam urobiť Factory Reset.
    Poděkovat autorovi 1
  • Konečně jsem se k tomu dokopal a udělal. Pomohlo to takže díky obou za ochotu a pomoc. :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.