Padá obchod play

Zdravim a prosim o pomoc.Jsem uplny laik,to hned na uvod.
Presla jsem nedavno na P8 z P6.
P8 je distribuce EU,protoze se uz ofiko cz spatne shani.
A ted muj problem,seka se mi obchod play,verze 7.8.16 a obcas uplne spadne.
Zkusila jsem vynutit ukonceni a odstranit aktualizaci a nabehl mi obchod play nejaka uplne stara verze,dala jsem aktualizaci a zase to pada.
Telefon mam chvilku,L09C432B222,android 5.0.1.
Muzete mi prosim napsat nejaky tip,jak se toho sekani zbavit?
Moc dik
Neumim jinak dat ten obrazek,pardon
Screenshot_2017-05-23-17-32-53.png
1080 x 1920 - 148K

Komentáře

• Dobry den, skusil by som nasledovne - v aplikaciach Sluzby google play , "google services framework " a v Obchode v ukladacom priestore vymazat vyrov.pamat i data, zrusit ucet Google , restartovat telefon, prihlasit sa znovu do uctu. Niektore aplikacie su v systemovych. Doporucil by som pred tym mazanim vypnut data a WiFi, aby si telefom hned nenabalovaj nove. Resp. dajte rezim lietadlo.
    Este pre istotu skontrolujte nasledovne - v telefone natukajte postupne *#*#2846579#*#* , objavi sa Project menu, tam v Network inf. querry zvolte Vendor country info, a napiste, co tam mate uvedene v polozke Vendor a Country.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dekuji,je tam vendor hw,country eu

A ucet kdyz zrusim,prihlasim se pod tim stavajicim nebo musim vytvorit uplne novy.
    Nejsem uzivatel moc akcni,ale treba jedina hra,kterou mam jewels se taky divne seka.Jinak vse bezi ok.
    Moc vam dekuji za odpoved.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ucet ten samy, ale ked spominate tu hru, tak mozno bude aj iny problem. Skuste a uvidite. To hw/eu je OK, mal som len take male podozrenie ...
    Poděkovat autorovi 0
  • A zeptam se blbe,ten ucet zrusim kde?V nastaveni,ucty,google,nastaveni uctu,smazani uctu?
    Mam z toho celkem obavy,abych neco nepodelala.Pri tom mazani dat se me to urcite bude na neco ptat,ze?
    A v cem by mohl byt jeste problem?Mne ta stara p6,tak pekne sla a p8 by mela byt vykonejsi.Zatim jsem spis zklamana.
    Poděkovat autorovi 0
  • A jeste takova malickost,ktera s tim zrejme nesouvisi,ale ze zacatku,kdyz jsem dala tel na nabijecku,objevilo se takove kolecko s procenty,ted jsem si vsimla,ze kdyz tel dam na nabijecku,ta animace uz se tam vubec neobjevi.Jestli k necemu v tom tel nedoslo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mal by som jeden napad pred tym vsetkym, co sa tu pojednavalo - vypnut telefon, sttlacit a drzat tlacitko hlasitost +, cize tu hornu cast, potom stlacte a drzte tlacitko zap/vyp. Drzte obe tlacitka stlacene, az telefon zavibruje a objavi sa menu s tromi moznostami. Zvolte wipe cache partition , za chvilku sa proces ukonci. Nasledne zvolite reboot now, telefon sa restartuje. Totiz ked sa seka aj ta hra, mozno toto pomoze.
    Inak ucet zatial mozete nechat tak, len vymazte vsade tie data atd.
    Poděkovat autorovi 0
  • Diky moc,zitra zkusim
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.