Ohlý Huawei P lite 2017

Dobrý den , včera jsem zjistil že se mi telefon cca po 2 týdnech ohl. Tak se tu chci zeptat zda je nějaká možnost jak telefon opravit či reklamovat.
«1

Komentáře

• Reklamace tohoto není možná, ten telefon se sám neohne...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ohnul se? to jako sám? pokud to tak je, tak reklamovat, určitě je v záruce

no a pokud si ho ohnul třeba v kapse, tak to bude asi chtít servis, zkoušet to spravit ohýbáním nebo zatížením nepovažuji za rozumné

Poděkovat autorovi 0
  • Jo, sám se určitě ohnul :smile:

Podobné story se občas objeví u každého telefonu, že se telefon ohnul jen tak
    Poděkovat autorovi 0
  • P9 Lite 2017 Bimetal , on sa zase v zime narovna...
    Poděkovat autorovi 0
  • V opravně na telefony mi bylo řečeno jediná možnost ohnout zpátky kde hrozí poškození displaye nebo skleněných zad.
    Georg napsal(a):

Ohnul se? to jako sám? pokud to tak je, tak reklamovat, určitě je v záruce

no a pokud si ho ohnul třeba v kapse, tak to bude asi chtít servis, zkoušet to spravit ohýbáním nebo zatížením nepovažuji za rozumné

Poděkovat autorovi 0
  • Vaše logické přemýšlení mě velice překvapilo je jasné že se sám neohne. Ohl se mi v kapse při normální nošení a používání což mě celkem zaskočilo.
    Pavel napsal(a):

Jo, sám se určitě ohnul :smile:

Podobné story se občas objeví u každého telefonu, že se telefon ohnul jen tak

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. May
    Ohnul se V kapse při normalnim nošení?
    To asi ne. Můžeš ho ale vydávat za model flex :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Opravdu se mi ohl při normálním nošení v přední kapse u kalhot :)
    pajka napsal(a):

Ohnul se V kapse při normalnim nošení?

To asi ne. Můžeš ho ale vydávat za model flex :smiley:

Poděkovat autorovi 0
  • Asi si obdareny... :smile: . Skus druhu stranu :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Zkus servis jinak znalecky posudek a hadat se.ja jednou reklamoval tel prej oxidace zanesl jsem to znalci a ten my rekl ze oxidace u bezneho pourivani neni mozna a ze i mensi destik by nemel vadit protoze zakladovka je natrena nejakym lakem,a ze by se mel telefon ohnout jen z nodseni v kapse blbost jestly budes kontakt na znalce pusni
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak znovu - jak by se telefon sám měl ohnout?
    Poděkovat autorovi 0
  • hans76  
    upraveno 6. June
    To pan Samo udělal :blush: Ten dokáže věcí...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, a este vo dvojici s Branom...
    Poděkovat autorovi 0
  • neni to prdel me se taky ohnul a nechapu jak a navic se prehriva kdyz nabijim a skypuju tak je uplne vrelej co by nemel byt takze zitra reklamace v alze
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak to mám štěstí na kus, můj nejde ohnout ani silou, natož v kapse...
    Poděkovat autorovi 0
  • jsem zvedavej co mi v alze reknou jestli mi reklamaci prijmou a jestli mi po dobu vyrizovani daji nahradni telefon
    Poděkovat autorovi 0
  • Rendolf  
    upraveno 8. June
    Ohnuti iphone???
    Minuly rok

Nevim ale proc kdyz huaweli odrbava ramky v p10 proc by nemohl odrbat kvalitu hlinikoveho ramu u p9 lite jak to delal apple.me ty taky stvalo kdyby se me telefon ohnul

Myslim ze tohle forum by melo byt o radach huawei vyrobku a ne o tom kdyz se nekdo zepta tak si z neho delaji druzi a dokonce i komentator blbce
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie si s týmto problémom sám, čítal som o viacerých prípadoch, hlavne u Lite verzií. Ťažko ti niečo poradiť. Čítal som tu prípad, že to dotyčný vyriešil po svojom a ohol telefón naspäť, čím ho vyrovnal. Môžeš skúsiť uplatniť záruku, ale buď si vedomý toho, že ten telefón sa proste sám neohne. Musel si naň vyvinúť nejaký tlak, takže je otázne, či ti servis záruku uzná. Môžeš vyskúšať.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ale on rikal ze se mu ohl v predni kapse
    Poděkovat autorovi 0
  • A ja si porad myslel ze kovovy stredovy ram se dela kvuly vetsi pevnosti konstrukce
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.