Nejde nahrát fotky

Zdravím, mám Honor 7 lite. Potřebuji nahrát fotky na internet, konkrétně na bazos. Vždycky mi to normálně šlo, ale teď mi vyskočí hláška že předchozí operaci nešlo dokončit z nedostatku paměti. Používám prohlížeč chrom, telefon jsem zkusila přes aplikaci spávce telefonu optimalizovat a vymazat i odpad mezipaměti, pozavírat všechny jiné aplikace a stejně to nejde. Můžete mi prosím poradit co s tím? Děkuji předem.
«1

Komentáře

• Robí to aj iný prehliadač? Napr. Dolphin?
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 26. May
    Skuste v samotnej aplikacii Chrome vymazat vyrov.pamat aj udaje pamate, restartujte telefon.
    Dolezite zalozky zalohujte.
    Poděkovat autorovi 1
  • Děkuji za rady, zkoušela jsem fotky nahrát i přes Operu, bohužel se nezdařilo a v Chromu jsem zkusila vymazat paměti a cookies atd, tel jsem restartovala ale pořád to nejde, pořád ta samá hláška :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Skuste este v moznostiach pre vyvojarov nepovolit uchovavanie aktivit (neviem presne, ako to je v Honore definovane)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. May
    A kolik máš volných paměti?

A jak velké fotografie posíláš?
    Nezavedl Bazos omezení?
    Poděkovat autorovi 0
  • Fotky mají necelých 700kb, RAM mám v telefonu 2GB a jinak na úložišti místa dost- úložiště na to ale asi mít vliv nebude. O omezení velikosti fotek bazoše jsem se také nikde nedočetla.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. May
    700 ,to by šlo
    Přes co je nahravas ?
    Už to vidím.
    Kolik paměti máš v úložišti?

Fota na SD karta nebo v telefonu ?
    Poděkovat autorovi 1
  • Spatne som to napisal o tych vyvojaroch, nema tam byt povolena ta moznost znicit kazdu aktivitu po ukonceni, ale v tom to asi nebude. Doporucil by som preverit verziu Chrome, a aktualizovat cez Play store, to malo byt asi ako prve. A skusit nastavenie Incognito pri tychto operaciach. Potom je moznost alternativy, Opera nie, Dolphin alebo Firefox. Este jedna moznost - pouzivat nejaky File manager na zdielanie fotografii, ES file manager napr.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 26. May
    Složité, pres Opera to musí jit.
    Má urcite málo paměti v telefonu...

Firefox a Dolphin je nedobrý ...vymazat :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Fotky jsou na kartě, tam mam ještě necelých 30GB volných a v paměti tel mám volných přes 6GB. Co mi je divný, že zhruba před 3 měsíci to normálně šlo. Fotky jsou furt jedny a ty samý ze stejné složky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak je presun do telefonu a zkus je nahrat z nej
    Poděkovat autorovi 0
  • pajka napsal(a):

Složité, pres Opera to musí jit.

Má urcite málo paměti v telefonu...

Firefox a Dolphin je nedobrý ...vymazat :smiley:

Vidim, ze tomu rozumies... Tak vela uspechov!
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. May
    stojanov

Necerti se :smiley:

Bude to ptakovina :wink:

Dobrou :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie je to ptakovina, uz roky sa sa to riesi na vsetkych moznych forach. Co som napisal, su moznosti rieseni, ktore sa osvedcili. Mozu byt dalsie samozrejme. Napr.kopa ludi mala zrovna vo vyvojaroch zaskrtnutu tu volbu neuchovavat resp.znicit aktivity po ich ukonceni, asi sa snazili o zlepsenie tasku a potom na to zabudli. Bohvie. Ale nie je to otazka velkosti pamate v telefone.
    Poděkovat autorovi 0
  • ladicka  
    upraveno 27. May
    Tak fotky jsem zkusila přesunout z karty do telefonu a stále to samé :( a ty vývojáře kde to mám hledat? Zkoušela jsem v prohlížeči jako v té aplikaci i v nastavení telefonu a nikde ani stopa. Nebo ještě nějaké nápady? Jsem fakt bezradná :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten Chrome ste aktualizovali?

Moznosti pre vyvojarov sa aktivuju ak v informaciach o telefone 7x kliknete na cislo zostavy, potom sa objavia v menu nastaveni. Dufam, ze aj v Honore to tak je.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano chrome mám aktualizovaný. teď jsem se dostala do těch vývojářů, co tam dál?
    Poděkovat autorovi 0
  • Treba skontrolovat, ci tam nie zaskrtnuta moznost neuchovavat aktivity , moze to byt formulovane pripadne ako znicit kazdu aktivitu. Proste aktivity musia byt neomedzene, povolene.
    Poděkovat autorovi 0
  • To mám povolené-- neukládat aktivity a je u toho tlačítko v poloze vypnuto
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak fakt neviem, co dalej, pripadne sa da pohladat este podrobnejsie v Googli, ak mate zaujem, heslo Unable to Complete Previous Operation due to Low Memory . Mozno ma pajka pravdu, a bude to nejaka "ptakovina". Mrzi ma , odo mna vsetko, drzim palce.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.