Nelze instalovat ROM, telefon bez OS?

Zdravím, vzhledem k tomu, že již několik měsíců nejsem vlastníkem tohoto mobilu (přešel jsem na SG S7 Edge), tak jsem mobil prodal kolegovi. Ten samozřejmě svojí vlastní aktivitou si mobil odrovnal. Není tu registrovaný, tak se pokusím jeho problém vysvětlit a snad mu nějak pomůžeme, já totiž nevím co s tím.
Takže od začátku: telefon měl FW RIO-L01C150B130, byl odemknutý bootloader a proveden root. Vše fungovalo bez problémů. Kolega si ale chtěl nahrát nějakou novou ROM. Jeho postup: nakopíroval si ROM na SD kartu ve formátu .zip. Poté se dostal do TWRP a pokusil se ROM nahrát. Bohužel toto se nepodařilo a objevil se nápis: E: unknown command, E: error executing updater binary in zip..........error flashing zip......... Poté provedl něco, co způsobilo, že se z TWRP nedostal a nakonec se mu objevil někde nápis No OS installed. Zkoušel několik ROM ve formátu zip, ale pořád stejná chyba při instalaci. Bohužel nevím, jak mu pomoci, u Samsungu je to jednodušší a instalace jiných ROM je snažší. u Huawei jsem nikdy se změnou ROM neexperimentoval a proto jsem jel na starém FW.

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.