Hovor

Ahoj prosim o radu...asi pred 14 dny mi pri hovoru v sluchatku zaclo sumet a pak rana jak kdyby neco prasklo...od te doby kdyz telefonuji tak cloveku na druhe strane temer nerozumim...ale stoho je vse v poradku a rozumim normalne...a pak zas nic...muze to byt treba simkou nebo je to proste telefonem???
Štítky:

Komentáře

• upraveno 29. May 2017
    Nemas nejake nove puzdro tych 14 dni? Inak okrem puzdra moze byt SIM (mozes operatora poziadat o restart SIM karty, ,pripadne jednoducho ocistit liehom a vlozit spat), a samozrejme zavada sluchatka (servis).
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo nove pouzdro mam to me vubec nenapdlo ze by to mohlo byt tim...dekuji za rady..
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím, mohl by pan stojanov ozřejmit, na jakém fyzikálním principu ovlivňuje nové pouzdro telefonu zvuk ze sluchátka tak, že se to projevuje šumem a "ranou jak kdyby neco prasklo" a následně ztrátou srozumitelnosti hovoru?
    Poděkovat autorovi 0
  • Uz to u bolo pojednane vo viacerych temach, akym sposobom dokazu puzdra ovplyvnovat cinnost mobilu, okrem toho, netyka sa vas to pane, ale je to dobra prilezitot rypnut si , vsak ? :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Vážený pane stojanove, ujišťuji Vás, že jsem svůj dotaz myslel úplně vážně, i když připouštím, že bych marně hledal formulaci, která by ve finále nevyzněla ironicky.
    Byl bych proto rád, kdybyste mi na mou otázku odpověděl, nebo mi poslal odkaz, kde "...Uz to u bolo pojednane vo viacerych temach,...". Číst umím, rád se poučím.

To misicka1994: nové pouzdro si nekupujte, závadu tím neodstraníte. Podle toho, jak chování telefonu popisujete, bude to pravděpodobně studený spoj nebo vadná součástka na signálové cestě anténa -> sluchátko. Doporučuji tedy návštěvu servisu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Popisujem tam tri mozne priciny, tak , ako sa doposial zistili za pol roka, co som tu registrovany. ja mu neradim kupit si nove puzdro :smiley: , to je Vas vymysel, pane, stacilo by vyskusat bez toho puzdra a basta. Som si isty, ze ten kolega zo aj tak pochopil (ako kazdy normalne rozmyslajuci clovek).
    Precital som si par Vasich prispevkov, ale ja nemam cas ani zaujem nechat sa zatiahnut do kaviarenskych filozofickych diskusii.
    Poděkovat autorovi 0
  • OK, odpovědi jsem se nedočkal, umřu v nevědomosti, no co už.
    Necháme toho, ... kafíčko mi v kaviarni zbytečně stydne. Přeji Vám i do budoucna mnoho technicky fundovaných rad :-) :-)
    Hezký den.
    Poděkovat autorovi 0
  • V minulosti som sa dočítal a aj som sa sám presvedčil, že zle navrhnté púzdro môže spôsobiť ozvenu pri hovore. Určite nie to, čo tu bolo popisované. V tomto prípade by som sa priklonil skôr k názoru pána ire, že sa pravdepodobne bude jednať o HW chybu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.