výdrž batérie

Prosím vás, ako ste na tom s výdržou? moja sa správa zvláštne... keď mobil používam, tak percentá idú dolu primerane, ale keď s mobilom nič nerobím, tak idú dolu velmi rýchlo... za jednu noc to spadne aj o 30% a to nie je normálne. Keď pozriem správu používania batérie, tak najviac tam že žerie OS android. čo s tým?

Komentáře

• Mě drží v pohodě dva dny. Je teď i nový update firmware z minulého týdne. Hry nehraju ale často volám, email, SMS.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zrejme sú spustené aplikácie na pozadí. Prípadne wifi, bluetooth. Nastavenia-aplikácie-otvor aplikáciu, ktorú nepoužívaš-VYNÚTIŤ ZASTAVENIE. Apka sa isto zastaví a spustí sa po opätovnom kliknutí na ikonku na ploche.. Kým na appku neklikneš, nebude na pozadí fungovať. Zastav úplne všetky a postupne spúšťaj len tie, ktoré potrebuješ. Ostatné budú spať. :) Možno to baterke pomôže
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, též bych se chtěl otázat jak jste spokojený s vydrží baterie u telefonu p10 lite. Já si tento telefon koupil na vánoce roku 2017. Po úspěšném naučení s telefonem jsem ho začel normálně používat a 4 dny jsem byl s vydrží baterie naprosto spokojený(životnost baterie až 2 dny při běžném používání jako jsou sociální sítě a podobně), ale najednou se něco stalo životnost baterie začela znatelně klesat a jsem rád když mi baterie výdrž jeden den při stejném používání jako dříve.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Jakou máš verzi firmware v telefonu? Co ti žere nejvíc baterky v položce hardware/software? Z fleku mě napadá vypnout skenování Wi-Fi a Bluetooth v Přístupu k poloze (tři tečky vlevo nahoře).
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 29. December 2017
    Model WAS-LX1
    Hardware nejvíce mi žere obrazovka a Software nejvíce systém Android
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zkus udělat, co jsem napsal.
    Poděkovat autorovi 0
  • MartinR  
    upraveno 29. December 2017
    Jen pro info a zajímavost.

Dnes jsem P10 lite nabíjel z 16%, výdrž 7 dní 10 hod., psal že ještě vydrží 11 hod., ale většinou nabíjím kolem 20%. To byl ale trochu extrém, běžně tak vydrží 5-6 dní, dle používání.

Mám trvale vypnuty data, zapínám jen dle potřeby. U polohy mám taky vše vypnuto, dle potřeby si appka (např. jízdní řády) řekne. Zapnuto mám ale stále BT kvůli náramku. Pracuji u PC, tak na telefonu moc nelítám po webu ani mejlech, ale SMS a hovory normálně. Dále dost používám budík, stopky, baterku (svítilna), aj.

Stalo se mi jednou, že to sežralo baterku za dva dny, asi něco na pozadí, po restartu už zase funguje cca 5-6 dní při mém používání.

Jinak jsem zvyklý před zavřením pouzdra dát čtvereček a koš, tím se sestřelí spuštěné app z paměti.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ještě vypni aplikace, který nepotřebuješ, aby ti po vypnutí obrazovky běžely na pozadí.
    V Aplikace - Nastavení (ozubené kolečko) - Speciální přístup - Ignorovat optimalizace baterie udělej to stejný.
    Poděkovat autorovi 0
  • Romi  
    upraveno 29. December 2017
    Není zač. Kdyby ani to nepomohlo, tak udělej Wipe cache partition (vypni telefon - bez nabíječky, stlač volume+ a vypínací tlačítko, než se ti objeví logo Huawei a vyber zmiňovanou možnost, následně reboot.) Z minulý verze firmware tam možná něco zbylo, nějakej bordel, kterej dělá neplechu.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.