Luxusní pouzdro StilGut pro Huawei Mate 9

upraveno 4. June v Huawei Mate 9
Huawei Mate 9 stále používám jako hlavní telefon, už mnoho týdnů ale pokukuji po modelu Huawei P10 Plus a také po modelu Huawei Mate 9 Pro. Možná ale nakonec zůstanu právě u původního modelu, jelikož mi vyhovuje obrovský displej. Telefon mě nikdy nezklamal, je velmi rychlý a výdrž na jedno nabití je výborná. Proto jsem místo změny telefonu začal řešit jeho ochranu pomocí pouzdra. Původně jsem zvažoval originální flipové pouzdro od Huawei, nakonec jsem ale vyzkoušel pouzdro StilGut.

Pouzdro je typu kniha, vyrobené z kvalitních materiálů a telefon je v něm velmi dobře upevněn. Používám variantu bez klipu, ale existuje také varianta s klipem, to aby vám pouzdro drželo zavřeného. Ochrana telefonu je zajištěna ze všech stran, velmi pohodlně se dostanete ke všem ovládacím prvkům. Můj problém s ochranou modelu Huawei Mate 9 a po několika týdnech pravidelného používání jej mohu doporučit. Telefon vytahuji jen při natáčení videa, jinak je neustále schován v pouzdře. Možná časem zkusím také zmíněné originální pouzdro, zatím jsem ale spokojen. Jak se pouzdro líbí vám? Objednat si jej můžete na ShopBlackBerry.cz.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.