Zobrazenie aplikácií podľa abecedy

Ahojte vlastním tento tablet už niaky ten mesiac a neviem prísť na to ako zoradim aplikácie podľa abecedy aplikácie mi zobrazuje len podľa casu inštalácie čiže posledná inštalovaná aplikácia sa pridá na koniec zoznamu aplikacii. Dá sa to niekde nastaviť? Alebo treba použiť iný launcher ? :)

Komentáře

• Vlastníš tedy asi Mediapad M3 ju ? Jinak s tímto jsem se nesetkal ještě u žádného telefonu i tabletu od verze androidu 4.4 do 7.0, vždy v nastavení jsem měl seřazené aplikace podle abecedy . Teď u Mediapad M3 androidu 6 a nyní 7.0 mám aplikace v menu nastavení seřazené dle abecedy. Náhodou jak píšeš, jiný launcher, nelezeš do menu aplikací jinudy , třeba přes nějaký vlastní odkaz launcheru ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie nie všetko mám originál od Huawei vždy keď inštalujem aplikáciu alebo hru vždy mi ju pridá na koniec zoznamu.
    Screenshot_2017-06-07-22-33-42.png
    1600 x 2560 - 4M
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jsem to pochopil, nemyslíš seznam nainstalovaných aplikací v menu nastavení, ale menu nainstalovaných aplikací. V Next launcheru nějakým gestem vyjela lišta, která mě umožňovala jakko-li řadit aplikace, teď používám Nova Launcher, zde je mám seřazené abecedně a zatím jsem nepřišel na volbu jak je jinak řadit .
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.