Rescue mode

Po 4 měsících bezproblémové fungování moje P8 opět samovolně zamrzla v Rescue modu. Mobil jede od ledna na B391. Z SD karty nenačítá ani verzi 391 ani novější. Trojhmat pouze restartuje mobil a na displeji se znovu objeví tato hláška. Nepomohlo ani úplné vybití a restart. Poradí prosím někdo?
image
p8.jpg
1841 x 3257 - 600K
Štítky:

Komentáře

• Opravdu nikdo neví? :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Factory reset a wipe cache si skusil? Nejde ani to?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak to provést, když telefon na nic nereaguje a nejde ani vypnout, jen svítí toto upozornění?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. June
    Skusil si podrzaj tlacitko Vyp. aspon 10 rekund? Pokial zareaguje a zhasne obrazovka , drz dalej a pridaj tlacitko Hlasitost + a drz obe, ak mas stastie, nabehne recovery konzola. Rovnako mozes pouzit ten trojhmat, vyuzi toho momentu, ked sa zacne restart a potom tie dve tlacitka atd.
    Mozes skusit tento program stiahnut do PC a potom v menu 7 Utility hned hore je par moznosti pre teba, napr. boot do eRecovery, v kt.je moznost vypnut telefon

https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862664925

Pri tom programe nemusis mat vypnuty telefon, len sa pripojis k PC.
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuju. Zkoušel jsem, ale naběhne buď znovu rescue mode, nebo někdy jen bílá obrazovka.
    Program jsem zkusil taky, ale s telefonem nekomunikuje (není odemknutý, ale tomu se chci vyhnout kvůli záruce). No tak asi nezbývá než servis...
    Poděkovat autorovi 0
  • Napis spravu pre "hanni", mohol by mat nejake eso v rukave
    Poděkovat autorovi 0
  • Sú dve možnosti:

- preinštalovať firmware cez adresár dload trojhmatom
    - reklamácia a servis
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak se po měsíci vrátil ze servisu. Důvod závady neuvedli, ale vyměnili systémovou desku. Teď vše šlape, jen je tam zpět B321 - je ještě nějaká naděje na aktualizaci legální cestou a bez rizika, že za čas mobil znova zamrzne?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.