Huawei Mate 7 nezestárnul

Většinou se na našem diskuzním fóru HuaFan.cz věnujme těm nejnovějším telefonům v portfoliu společnosti Huawei. To ale neznamená, že by si starší přístroje žádnou pozornost nevysloužily. Dnes se tak společně podíváme do minulosti na model Huawei Mate 7. Ten totiž přišel na trh už před několika lety a podle mého výrazně předběhl dobu. Atraktivní design, kvalitní konstrukce, rychlý procesor, dostatek paměti, velká baterie. To vše jsou věci, které zkrátka mají svoje kouzlo také v roce 2017. Huawei Mate 8 přinesl obrovský skok vpřed, Huawei Mate 9 je téměř dokonalý. Ale Mate 7 toto všechno odstartoval a zaznamenal veliký úspěch. Jak na tento telefon vzpomínáte vy?

image
DSC_0010.JPG
900 x 598 - 315K

Komentáře

• Byl to super telefon, více nás ale zajímá nástupce Mate 9...
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro mě až do teď nenastal důvod ke změně, tento telefon stále používám k mé velké spokojenosti. Teď již chci ale přejít na Mate 9, ale na CZ trhu je v oficiální distribuci jen šedý, který se mi nelíbí, pokud by byl Mocha brown už by jsem ho měl. Tak čekám na Mate 10 a doufám, že bude ve více barvách. Po konkurenčních telefonech se příliš nedívám, jelikož mi Huawei po všech stránkách vyhovuje.
    Poděkovat autorovi 0
  • To jsme rádi, řada Mate je za mě super (a taky se mi nechce měnit)
    Poděkovat autorovi 0
  • Škoda jen té jedné verze u Mate 9, kdyby byla jiná, hned by jsem svůj Mate 7 za něj vyměnil. Jinak mám P8 lite, P9 lite, Mate S a Mate 7 a všechny fungují ke spokojenosti :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná by bylo více verzí fajn, ale na druhou strnu uživit na našem menším trhu více barev prostě není jen tak. Už třeba příchod modelu Huawei Mate 9 Pro pro mě byl překvapením.
    Poděkovat autorovi 0
  • taky ho stále používám. zatím naprostá spokojenost ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Stále používám, jako hlavní mám ale P9, Mate7 do auta jako navigaci :smile: Teď si k němu tisknu držák dle vlastního návrhu.
    Poděkovat autorovi 0
  • To zní zajímavě, určitě bychom pak ocenili nějaké fotografie. Nebo malou videorecenzi :)
    Poděkovat autorovi 0
  • určitě mám něco podobného v plánu :smile: Jen je otázka, jak se to povede...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.