Emailový klient načítá pouze den staré emaily

Dobrý den. Mám dlouhodobý problém s emailovým klientem, který je na Huawei P8 naistalován výrobcem. Pokud hledám email, nebo chci pouze rolovat směrem ke starším emailům, dostanu se pouze den, maximálně dva dozadu a pak nic. Vyhledávání dle odesílatele, předmětu atd samozřejmě nefunguje také. Tovární nastavení bohužel nepomohlo. Děkuji za radu.
Štítky:

Komentáře

• zkusil bych účet přidat do aplikace Gmail, základního klienta se přiznám vůbec nepoužívám
    Poděkovat autorovi 0
  • Jakého máš poskytovatele a druh schránky?
    Poděkovat autorovi 0
  • tak s tímto problémem taky zápasím na H P9 lite 2017, ale myslel jsem, že něco dělám blbě...
    rada od Jozefa mě potěšila, ale jen do chvíle, kdy se mi při vytváření účtu objeví:
    Nastavení serveru příchozí pošty - Nelze navázat připojení k serveru

zkusil jsem dva maily, oba centrum.cz - heslo správné, takže tudy cesta zřejmě nepovede
    nebyla by ještě nějaká rada?
    Poděkovat autorovi 0
  • nastavuješ to ručně? máš správně pop3/imap server?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano nastavuji to ručně. V podstatě je to první telefon, kde to takhle blbne. Předtím jsem měl dva HJTC a vše běželo dobře.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

zkusil bych účet přidat do aplikace Gmail, základního klienta se přiznám vůbec nepoužívám

Můj poskytovatel je http://www.zelenyweb.cz
    Poděkovat autorovi 0
  • na druhou stranu nechci propojovat s Gmailem. Klient má fungovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • no snad jo, dám přidat účet, vyberu POP3 (zkusil jsem i IMAP), dám heslo pak další a nic...
    zkoušel jsem i měnit porty a stále nic. jo ještě je tam výběr zabezpečení, ale at vyberu cokoliv, tak to napíše, že zabezpečení není zaručeno, ale pustí mě to dál, kde je výběr portu - jaký by tam měl být?
    měnil jsem ho podle nějakých rad z netu, ale marně
    Poděkovat autorovi 0
  • Já byl zvyklý, že jsem si vždy vybral to, jaký časový údaj je s emaily spojen. Tedy jestli chci vidět emaily týden dozadu, měsíc, nebo třeba všecny neomezeně. To tady vůbec v nabídce není. V podstatě se díky tomu telefonu chci zbavit, protože používám emaily hodně pracovně a když někde potřebuji nějaký rychle najít, nelze to...
    Poděkovat autorovi 0
  • Upřímně měnit telefon kvůli klientovi (kterých jsou v Obchodu Play desítky) na emaily mi úplně nedává smysl. Jelikož používám jen Gmail tak těžko ověříme, kde je chyba (ale testnout jinou aplikaci mi přijde nejrychlejší a nejjednodušší)
    Poděkovat autorovi 0
  • robin napsal(a):

na druhou stranu nechci propojovat s Gmailem. Klient má fungovat.

Však se jen naloguj se svým emailem do Gmail aplikace, v čem j rozdíl obě jsou defaultně v telefonu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Pavel: no jak tady píšu, tak propojení s Gmailem nefunguje
    Poděkovat autorovi 0
  • zkusil jsem stáhnout BlueMail a vše šlape jak má, navíc stačí zadat jen heslo a vše je hotovo
    robin: doporučuji vyzkoušet
    takže to vypadá, že mailový klient Huawei si nerozumí s mobilem Huawei, což je smutné
    Poděkovat autorovi 0
  • Pavel  
    upraveno 14. June
    Nebo si nerozumí s vaším poskytovatelem pošty...

Tím spíše, pokud to nejde ani v rámci Gmailu
    Poděkovat autorovi 0
  • tak to je možné - no ale jak píšu, je smutné, že ofiko mail nespolupracuje správně s centrem.cz ani s klientem Gmail.
    na starém mobilu tyto problémy nebyly, navíc na tom BluMailu je vidět, že to jde.
    navíc jak tady čtu, tak nejsem sám kdo má problémy a poštu máme každý jinde...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.