Nejde instalovat apk

upraveno 15. June v Řešení problémů
Zdravím všechny. Před časem jsem omylem něco aktivoval a teď mi nejde instalace souborů apk. Normálně má apk soubor na SD kartě a když na něj ťuknu objeví se hláška: Při analýze balíčku došlo k chybě a jen možnost ok. Podotýkám, že před tím to normálně šlo. Zkoušel jsem deaktivovat antivir, prolezl jsem menu ale vůbec nemohu najít, co jsem to zaktivoval za hrůzu. Poradí někdo? Přístroj je Mate 8.image
Screenshot_20170615-134146.png
1080 x 1920 - 200K

Komentáře

• upraveno 15. June
    Nemam ponatia, co je to to,co si omylom aktivoval,mohol si to aspon priblizit, ale nevadi. Vseobecne len par tipov
    - skopiruj apku do internej pamate a skus instalovat.
    - ak sa nejakou manipulaciou zmenil nazov apky na moc dlhy, premenuj ho na kratsi, hlavne, aby na konci bolo .apk
    - moze nesediet API , skus niektoru apku aktualizovat za najnovsiu
    - v internej pamati nastav v menu zobrazenia zobrazit systemove subory, potom v zlozke data vytvor novu zlozku s nazvom app , cize cesta bude interna pamat - data/app , do tejto zlozky pokusne spokpiruj nejaku apku a potom skus otvorit.
    Ale rovnako to moze byt len nejaka prkotina ::smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Dělají to všechny soubory? Nedělal si nějakou aktualizaci telefonu? Zkus stáhnout jiný správce souborů a instalovat přes ten.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak už jsem na to přišel. bylo to v nastavení Esetu. Po jeho úplné odinstalaci jdou apk normálně nainstalovat. Ale co jsem tam debil zapnul fakt nevím. byla to klasická nabídke: použít jednou a použít vždy a já omylem označil použít vždy. Děkuju Vám pánové za snahu!
    Poděkovat autorovi 0
  • Vidis, predsa prkotina :smile: . Ale uzitocna informacia :wink: .
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak po opětovné instalaci Esetu jsem zjistil, kde udělali soudruzi chybu! Ale jak říkáš, prkotina... :-) image
    Screenshot_20170616-121145.png
    1080 x 1920 - 184K
    Poděkovat autorovi 0
  • A ten Eset ti je vobec k niecomu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Já nevim, mám ho tam spíš ze zvyku a pro pocit bezpečí. :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • Dalsia apka navyse, a jej ucel v androide otazny. Google Play je v podstate bezpecny, a z inych zdrojov je to podobne. Dnes sa ti najskor moze stat, ze nainstalujes apku s opravnenim k telefonu, SMS, citaníu mailov atd., ktora ta svojou aktivitou pripadne pripravi o nejake prachy :smile: . Ale to ti antivirovy program nezarazi. Ani ked bude niekto lovit u teba bitcoiny v noci :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je mi to jasný ale jak říkám, je to spíš zvyk. Ale přemýšlím o odinstalaci, tak uvidíme. ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ani nepremýšľaj, rovno odinštaluj. Tvoj telefón sa ti poďakuje, bude sa mu ľahšie dýchať. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja som antivir z telefónu odinštaloval hneď ako do EMUI pridali vírusový skener. Úplne to postačuje.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.