Telefon zvoni, ale nema duvod

Prosim, prosim. Telefon mi kazde rano (nekdy presne v 9 nekdy 9:03) zazvoni. Vyda ton pro SMS, ale na displeji se nic nezobrazi! Ted po posledni akt. to zacal delat i v 9 vecer. Opravdu se nic na displeji neukaze ... Uz me to zacina pekne stvat. Nepomohlo ani hodit telefon do tovarniho nastaveni :'(. Prosim pomoooooc :-)

Komentáře

• Dr.Y  
    upraveno 16. June
    Mne take sem tam vyda zvuk pro sms, ale na displeji se nevyskytne zadne upozorneni. Nevim co to muze byt. Take mi nefunguje budik. Vse po aktualizaci na B380.
    Poděkovat autorovi 0
  • notthinghill napsal(a):

Prosim, prosim. Telefon mi kazde rano (nekdy presne v 9 nekdy 9:03) zazvoni. Vyda ton pro SMS, ale na displeji se nic nezobrazi! Ted po posledni akt. to zacal delat i v 9 vecer. Opravdu se nic na displeji neukaze ... Uz me to zacina pekne stvat. Nepomohlo ani hodit telefon do tovarniho nastaveni :'(. Prosim pomoooooc :-)

Nemas nejakym nedopatrenim nastavenu pripomienku v kalendari? Celodennu udalost napr.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohuzel, tak jednoduche to neni
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. June
    No ta hodina, 9:00 , ma viedla k tej myslienke, vtedy sa pripomienkuju tie celodenne udalosti. Tak nic.
    Poděkovat autorovi 1
  • Taky mě telefon občas upozorní že mi něco došlo podívám se a nic ale vždycky zazvoní je tak půl tonu a hned se vypne a nic tam nemám přijde mi že to dělá možná chvíli po tom co mi fakt nějaká došla a občas samo od sebe
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokiaľ to robí telefón sám od seba, že nemá nič nastavené, odporúčam vykonať Factory Reset a ak nepomôže preinštalovať FW telefónu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě je možnost, jsou takové telefirmy které udělají přes robota fakt krátký prozvoň a ani to nezůstane v zmeškaných hovorech. Ale pravidelně je to divné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Servus, tiez mi robi taketo veci... zazvoni ako sprava, alebo nejaka notifikacia, ale nic sa nezobrazi... Ja mam podozrenie, ze je to nejake nekorektne spravanie sa aplikacii, ktorym som zakazal upozornenia (napr. facebook a pod...) akoby to tomu telefonu uslo popod prsty a potom sa tvaril, ze on nic, on muzikant :smile: smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • NSKWSK: mne niečo podobné robilo zapnuté NFC, tak prípadne pozri - nastavenia - viac - NFC či to nemáš zapnuté
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohuzel, nic z toho ...
    Poděkovat autorovi 0
  • NFC zapnute nemam... par krat sa mi stalo, ze som videl ako naskocilo / zazvonilo upozornenie na youtube nejake video a hned to zmizlo.
    Cize mne to najcastejsie robi, ked nejaky kanal, co sledujem nahodi nove video. Upozornenia z youtubu mam vypnute, ale nejake sem tam preklzne...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tipovat sa da najskor na konfilkt doinstalovanych aplikacii s defaultnymi, ako napisal hanni, factory reset, alebo aspon wipe cache a v nastaveniach Vynulovanie vsetkych nastaveni. Na druhej strane - da s tym zit :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mi to sice nedela zvuk, ale v liste mi sem, tam problikne ikonka od MI fitness. Nejak si rikam, ze P9 lite byl lepsi s Androidem 6.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.