Zahřívání telefonu a nasledne vypnutí mobilní sitě a polohy

Mam L09 s B361, silikon a sklo. Telefon volne lezi u radicky.

Posledni dobou pozoruji vetsi zahrivani mobilu a nasledne vypnuti datovych prenosu a polohy, treba kdyz pouzivam WAZE.
Kdyz jedu bez nabijecky tak cca po 80km se to stane, pokud mam prijenou nabijecku tak cca 40-50km. Kdyz ovsem nejedu na nabijecku tak po 100km je baterka na 20%.

Pomuze bud restart nebo nekdy zapnuti a vypnuti rezimu letadlo. Ma to nekdo stejne?

Jelikoz nas ceka dovolena v zahranici tak bud dam mobil na vydech klimatizace nebo poridim rychle P10.

Komentáře

• Mam b386
    Mam rychlou nabijecku a kvalitni kabel.
    Kdyz jsem mel mobil na drzadle u skla , kde parilo slunko tak se mobil prehrival a vypinal nabijeni.
    Tak jsem koupil drzak na vydech , klima a mobil ma optimalni teplotu a nabiji jak ma.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo, to nabijeni mi taky vypadne. Zkousel jsem obyc 2A nabijecku aji rychlonabijecku origo Huawei.

Zatim to davam na vydech klimosky ale neprijde mi to jako standartni reseni ale funguje.

Drzak primo na vydech neni asi moc vhodny, vaha mobilu by ho mohla poskodit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Uvedomte si, že keď dáte telefón do držiaka za sklo, kde naň praží slnko, telefón je pripojený na internet, GPS, ešte možno prehráva hudbu, čiže dostáva sám o sebe dosť zabrať a do toho prudké slnko...za chvíľu máte telefón na 80-90 st., kde sa vypína. Je to úplne normálna ochrana telefónu pred usmažením. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, jsem si to myslel. Jen jsem si to chtel overit u ostatnich zda to maji stejne.
    Ja ho mam u radicky, jak jsem psal prvne, aby se neprehrival. Tedka ho mam pridelanej u vydechu klimosky aby mel chlazeni a vydrzi dlouho,dlouhooo. :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • karlos  
    upraveno 7. October
    Tak P10tka se taky pri nabijeni a pouziti navigace zahreje ani pri QC nedobije skoro nic. Telefon je u radicky, v aute cca 21°C.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aj tu platí prakticky to isté čo píše Hanni.. každý telefón sa prirodzene zahrieva pri väčšej záťaži..
    Poděkovat autorovi 0
  • To je mi jasny, jsem si nestezoval ale jen konstatoval. :smiley:
    P10 se ale tolik nehreje jak P9. :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. October
    Karlosi zas tak hrozný to není. Ale u klimky je opravdu pro něj místo nejbáječnější.
    Říkám si kdyby se chtěla ta potvora hřát v zimě. To se nám tu zase rozohní téma "Vypínání při nízkých teplotách" :smiley: :smiley: :smiley:
    Před léty jsem měl HTC OneX+, ta se hřála tak, že jí stačilo otočit A BYLA GRILOVAČKÁÁ
    Poděkovat autorovi 0
  • Vsak to tady nekde je, pri nizkych teplotach padal fotak a nasledne celej mobil. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. October
    Já jsem jeden z těch šťastlivců, když jdu v zimě s psékama (se psy) na vycházku, beru automaticky powerbanku :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.