Huawei P10 Lite obdržel firmware B124

Huawei P10 Lite patří k nejlépe vybaveným telefonům Huawei roku 2017. Proti svému předchůdci totiž vylepšil spoustu věcí, navíc přidává velmi atraktivní design a několik skvělých barevných variant. Telefon na trh přišel už s Androidem 7.0 a nejnovějším uživatelským rozhraním EMUI 5.1, přesto je ale potřeba pracovat také na podpoře pro tento přístroj. Před pár dny se tak začal šířit nový firmware s označením B124, který vylepšuje celkovou rychlost a stabilitu přístroje.

Reakce telefonu jsou skutečně bleskové a to přestože skóre v aplikaci Antutu Benchmark mírně pokleslo. Je to ale praktickou ukázkou faktu, že skóre v testech výkonu nemusí mít vždycky stoprocentně vypovídající hodnotu. Výdrž na jedno nabití je stále výborná, samozřejmě také došlo k integraci nových bezpečnostních záplat operačního systému Android. Přestože byl veřejností Huawei P10 Lite přijat spíše vlažně, dlouhodobé zkušenosti jasně ukazují, že se jedná o výborný a vyvážený přístroj. Už vám přišla aktualizace? Jak jste s ní spokojeni?

image
image
image
image
«1

Komentáře

• Aktualizaci jsem provedl koncem minulého týdne a musím konstatovat že se velmi zlepšila stabilita telefonu. V minulé verzi mi padaly hovory při zapnutém VoLte u T-mobile, po aktualizaci mi nespadl hovor zatím nikdy. Velmi chválím odvedenou práci firmy Huawei s touto aktualizací.
    Poděkovat autorovi 0
  • Problemy s odozvou systemu a stabilitou som nemal ani pred aktualizaciou. Updade vsak opravil jednu chybu, ktora ma dost stvala. Pri prepinani skladieb v spotify na zamknutej obrazovke sa skladba pozastavila namiesto prepnutia. Prepla sa az po druhom stlaceni. Teraz to funguje perfektne :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • caute som tu novy chcem sa spýtať kedy dojde nova aktualizácia pre huawei p10 lite Orange dik.
    Poděkovat autorovi 0
  • No tak to ti tu nikto presne nepovie, aktualizácie sú vždy uvolnovane postupne a teda príde keď ju uvoľnia a dostane sa na teba rad :smile:
    Avšak musíš počítať s tým že pokiaľ je tam zásah od operátora tak je to ešte odost neskôr oproti ostatným :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • a keby som si stiahol aktualizáciu z tejto strankyhttp://www.carbontesla.com/2017/04/download-huawei-p10-lite-b123-nougat-update-europe-beta/ a aktualizoval manualne nepokaslal by som nieco kedze mam orange firmware??
    Poděkovat autorovi 0
  • a co tam vsetko bolo upravene v tej akualizacii???
    Poděkovat autorovi 0
  • vyskusaj napr. to spotify co som pisal vyssie. ci ti to bude robit tiez ked este nemas update
    Poděkovat autorovi 0
  • mne to ide bez problémov
    Poděkovat autorovi 0
  • Demon napsal(a):

Aktualizaci jsem provedl koncem minulého týdne a musím konstatovat že se velmi zlepšila stabilita telefonu. V minulé verzi mi padaly hovory při zapnutém VoLte u T-mobile, po aktualizaci mi nespadl hovor zatím nikdy. Velmi chválím odvedenou práci firmy Huawei s touto aktualizací.

Jak se dá zapnout VoLTE?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nastavenia/ďalšie/mobilná siet a tam VoLTE ak tam toto nastavenie nemáš tak nemáš podporu od operátora, musíš mať asi aj zapnute 4G siete aby to bolo v nastavení...
    Poděkovat autorovi 0
  • Devler  
    upraveno 5. July
    bambis napsal(a):

Nastavenia/ďalšie/mobilná siet a tam VoLTE ak tam toto nastavenie nemáš tak nemáš podporu od operátora, musíš mať asi aj zapnute 4G siete aby to bolo v nastavení...

Operátora mám O2, který by měl VoLTE podporovat, SIM mám 4G. Je potřeba firmware od nich?
    Poděkovat autorovi 0
  • Už někdo se zakoupeným telefonem u operátora obdržel nejnovější aktualizaci firmwaru? Mám Vodafone a aktualizace zatím v nedohlednu.
    Poděkovat autorovi 0
  • ja mam orange SK a stále nič
    Poděkovat autorovi 0
  • Devler napsal(a):

bambis napsal(a):

Nastavenia/ďalšie/mobilná siet a tam VoLTE ak tam toto nastavenie nemáš tak nemáš podporu od operátora, musíš mať asi aj zapnute 4G siete aby to bolo v nastavení...

Operátora mám O2, který by měl VoLTE podporovat, SIM mám 4G. Je potřeba firmware od nich?
    Znovu a pořád - na začátku je třeba navštívit web operátora. Pokud byste to udělal, tak byste věděl, že O2 VoLTE u P10 Lite nepodporuje a další otázky by byly zbytečné.... Zabralo mi to tak 15 vteřin to najít :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Devler napsal(a):

bambis napsal(a):

Znovu a pořád - na začátku je třeba navštívit web operátora. Pokud byste to udělal, tak byste věděl, že O2 VoLTE u P10 Lite nepodporuje a další otázky by byly zbytečné.... Zabralo mi to tak 15 vteřin to najít :smile:
    Já vím co na webu O2 píše. Mou otázku tam nezodpovídají, proto se ptám tady.

Já se ptám, jestli je potřeba firmware od O2 k tomu (nehledě na tom jestli v současnosti existuje či ne), aby VoLTE šlo? Nebo jestli VoLTE aktivuje O2 na SIM kartě? Neptám se přímo k P10 Lite, ale obecně, jak to s podporou VoLTE u O2 probíhá.
    Poděkovat autorovi 0
  • No záleží, jak to implementuje operátor... Jak to obecně s podporou VoLTE probíhá u O2 je třeba se ptát u O2... Nerad bych, aby to znělo nabubřele, ale je to prostě fakt. Může být potřeba FW O2 a taky potřeba být nemusí, technicky jsou možné obě varianty...
    Poděkovat autorovi 0
  • Devler napsal(a):

Jozef_HuaFan napsal(a):

Devler napsal(a):

bambis napsal(a):

Já vím co na webu O2 píše. Mou otázku tam nezodpovídají, proto se ptám tady.

Já se ptám, jestli je potřeba firmware od O2 k tomu (nehledě na tom jestli v současnosti existuje či ne), aby VoLTE šlo? Nebo jestli VoLTE aktivuje O2 na SIM kartě? Neptám se přímo k P10 Lite, ale obecně, jak to s podporou VoLTE u O2 probíhá.
    Ptám se obecně, jak to s podporou u O2 probíhá. A pořád mi nedochází, že se mám ptát na webu O2. Jako sorry, že ti tam neodpovídají je smutné, ale...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak už je tomu měsíc, co vyšel firmware B124 a teprve dnes Vodafone aktualizaci uvolnil. Ne však na B124, ale B120.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.