Samovolné nastaveni jasu displeje.

Dobrý den, mám Huawei Nova aktualizovaný na Android 7.0 a EMU 5.0 verze: CAN-L11C432B350 Můj problém je že se mi sám mění jas displeje. Automatický jas mám vypnutý a mám nastavení na maximum,veščinou se sníží jas při brouzdaní na internetu nebo při hráni her. Poprvé se to objevilo asi před 3 měsíci tak jsem vyzkoušel tovární nastavení, ale nepomohlo to. Když se objevila aktualizace na android 7.0 tak jsem to aktualizoval, bohužel je to pořád stejně ani opětovné tovární nastavení nepomohlo. Ještě jsem zkusil jiný prohlížeč místo Chrome Gogole jsem instaloval prohlížeč Firefox ale žádna změna. Jas poklesne tak 10-20 procent po delším prohlížení internetu (tak 30 min a víc) se to vrátí samo na 100 procent. Má někdo podobný problém nebo zná řešení, jinak samozřejmě zkusím reklamovat. Děkuji za rady a přeji hezký den

Komentáře

• Ten istý problém mam aj ja.Síce len pri hraní hier,ale štve ma to.Príde mi to ako nejaký šetriaci režim pri slabej grafike a veľkej záťaži.
    Poděkovat autorovi 0
  • Skuste vo vyvojaroch nastavit vynutit hardwerovu akceleraciu, a druhy pokus vykreslovanie len cez GPU. A pri hrach hlavne zapnut 4x MSAA, ak teda mate vo vasich modeloch tieto moznosti. To MSAA pomaha OpenGL, nemam to vyskusane, len tip. Ale vykreslovanie len cez GPU pouzivam.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, vyzkouším a dám vědět. Zatím všem dekuji za rady. Hezký den
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.