Hlasité oznámení emailu (SMS) během hovoru

Ahoj, před pár dny jsem koupil Huawei nova a zatím maximální spokojenost. Stala se mi ale nemilá věc. předtím, než jsem provedl upgrade na Android 7.0, tak jsem někde v nastavení našel něco jako "hlasité upozornění během hovoru". Nevím jestli jsem to nechal zapnutý, ale po aktualizaci na 7.0 to nemůžu najít. Neřešil bych to, ale dnes při hovoru se mi do ucha rozezněl tón o novém emailu a to tak nahlas, jako když mám telefon v pouzdře, takže na to ucho ještě trochu neslyším. :(. Pomůžete někdo s tím, kde hledat nastavení oznámení během hovoru? Kapesní režim zapnutý nemám.

Díky moc za případnou pomoc.

MS

Komentáře

• Ahoj všem, tak jediné řešení je pravděpodobně nainstalovat TASKER a importovat přiložený profil (je to zip, takže jej nejdříve rozbalte). Bohužel je chyba v samotném Android 7.0 a prý to snad bude odstraněno v další aktualizaci. Dotazoval jsem se na Huawei Customer Support, ale dostal jsem nesmyslné odpovědi jako že si mám vypnout vibrace a vyzvánění a vše bude OK. No to je rada nad zlato. Nějaké diskuze třeba zde, ale týká se to evidentně více zařízení, než jenom Nexus...

Diskuze třeba zde: https://issuetracker.google.com/issues/37117327#comment15

postup:
    Nainstalovat tasker
    spustit a povolit přístup k řízení
    podržet tlačítko na Profiles
    Importovat rozbalený soubor.

Budiž klid při Vašich hovorech :), mám to otestované a funkční

mstr.2015.
    zip
    zip
    Do_Not_Disturb_In_Call.prf.zip
    671B
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.