help

Zdar,po par pokusoch som skoncil L09C900B300 kde nefunguje klavesnica/fotak atd. a neviem sa nikde pohnut.....ani rollback na povodnu verziu L09C900B182 ktora bezala stabilne, kazda rada dobra.

Komentáře

• A to si mal pôvodne L09C900B182? Od kráľ máš mobil?
    Skúšal si tam asi ručne nahadzovat Android 7 že?
    Poděkovat autorovi 0
  • FW C900B300 je rollback FW, ktorý je medzistupňom medzi A7 a A6. Napíš aké boli tie pokusy a aký FW si mal naposledy pre rollbackom,poprípade čo si skúšal robiť a nešlo ti to a aké chybové hlášky sa zobrazovali. Bez potrebných informácií je ťažké pomôcť.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ted by ti melo stacit do dload na kartu dat full rom b182 a flashnout
    Poděkovat autorovi 0
  • No to by malo stačiť, lenže on písal že mal predtým povodnu verziu L09C900B182 takže buď nevie čo mal, alebo je to sedivka, alebo to kúpil a už tam niekto prednom robil nejaké pokúsi.
    Myslím že aj niekde na krabičke je napísaná customatizacia, či nie?
    Poděkovat autorovi 0
  • Práveže píše, že mu to nefunguje, preto sa pýtam.
    Poděkovat autorovi 0
  • No mal som L09C900B182 ktora fungovala krasne a chcel som si rucne nahodit Nougat ..... najprv som spravil bootloader a root ,potom zmenil customizaciu na C432 ,nasledne aktualizaciau mi pustilo samo v telefone ...... B838 kde nefungovala klavesnica ani fotak ,cele to je spomalene. Skusil som rollback a skoncil takto ....
    Poděkovat autorovi 0
  • bambisbambis  
    upraveno 28. June
    Aký fw si teda použil na ten roolback? Lebo pokiaľ si už zmenil Customatizaciu tak si mal použiť L09C432B182, ak si tento neskusal tak skus

A ponúklo ti asi B383 alebo B386, neviem otom že by už bola oficiálne pustena B388
    Poděkovat autorovi 0
  • B388 zatím není oficiálně samozřejmě
    Poděkovat autorovi 0
  • 383 prepacte za preklep mi pustilo. Ale ta je cela dosahana ....ale nic to prave sa mi podarilo roll backa na L09C432B182 a som z toho HAPPY....
    Poděkovat autorovi 0
  • bambisbambis  
    upraveno 28. June
    @ludo_z No neviem co konkrétne ti na
    B383 vadilo ale hlavne ze ty si spoko...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ved som tam nemal ziadnu klavesnicku ....,nedalo sa ani len prihlasit, fotoaparat nebola aplikacia ..... asi to bola nejaka dosahana verzia.
    A Samozrejme ihned mi to dnes ponuklo aktualizaci na 383 ku ....
    Poděkovat autorovi 1
  • Hurec  
    upraveno 28. June
    Pokud jsi to delal pres dload tak se to tak stane. Ta verze se nesmi takhle flashovat. Muze se bud pres FF nebo OTA.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď jestli máš vše v pořádku, tak můžeš přes OTA klidně aktualizovat na B383 a vše pojede.
    Poděkovat autorovi 0
  • Uz by melo jit az na b386
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím..chtěl jsem se zeptat,zda se dá pozměnit tapeta(styl zámku obrazovky)u chytrého pouzdra. Nabízí to pouze jednu tapetu a nikde v telefonu,v souborech,nemohu najít složku,kde tato předinstalovaná tapeta je,kam bych mohl eventuálně přidat svou vlastní.Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím, že sa to mení priamo v motíve, aspoň u A7 je to tak.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.