Nejlepší fotoaparát v telefonech Huawei nabízí Huawei P10 Plus

Huawei v letošním roce představil už mnoho zajímavých přístrojů, pokud je pro vás ale fotografování skutečnou vášní, pak by se vaše pozornost měla zaměřit na model Huawei P10 Plus. Ten totiž nabízí v současnosti nejlepší fotoaparát v celém portfoliu společnosti Huawei a ani mezi ostatními výrobci nemá moc konkurentů. Sám sebe nepovažuji za výborného fotografa, ale tento přístroj mi umožňuje vytvářet skutečně velmi kvalitní snímky a focení mě začíná bavit. Prakticky za všech okolností je výsledkem pěkná fotografie a občas si některé fotografie také nechám vytisknout, protože jsou vážně pěkné. Jak jste na tom vy? Už jste si vytiskli nějaké fotografie z modelu Huawei P10 Plus?

image
image
image

Komentáře

• Děkuji Huawei za P10 Plus. Moje fotky z Chorvatska mají desítky sdílení za snímky pořízené tímto mobilem. Jako foťák nezklamal. Posrali jste to jen absenci oleofobni vrstvy.
    Poděkovat autorovi 0
  • Budeme se snažit být příště ještě lepší. Stran té vrstvy - napsáno bylo mnohé, sám jsem teď objednal sklo, tak jsem zvědav...
    Poděkovat autorovi 0
  • Otázkou je, zda nějaké příště pro lidi co dali za telefon 22k bude, když vlajková loď nemá věc co telefon za 3000.... Osobně nevím zda bude muj další telefon Huawei.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 5. July
    Jakou věc myslíš?

pajka
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. July
    Žádný telefon není dokonalý, absence oleofobní vrstvy (pokud je tomu tak) je asi to poslední, co bych řešil, vzhledem k tomu, že na displej ihned aplikuji tvrzené sklo. Furt pro mě lepší její absence, než aby v telefonu byla, na úkor třeba vyloženě slabé baterie, a že to výrobci umí.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. July
    Odkud máš informace, že P10 Plus nemá oleofobní vrstvu ?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.