Xiaomi mi band 2

Kdo z vás používá tento náramek a jaké s ním máte zkušenosti? Drží vám spojení nebo vypadává (pod jakým Androidem)?

Komentáře

• mám k tomu dotaz jak to že mi telefon po nějakou dobu začne blokovat v aplikaci mi fit pro tento náramek aplikace jako jsou WhatsApp a Messenger? píše to že musím povolit něco v zabezpečení ale v nastavení to nenajdu děkuji za pomoc
    Poděkovat autorovi 0
  • Diky, ale to tema bych ponechal primarne k tomu, cemu bylo zalozeno a to color bandu. Xiaomi je jiny naramek, a proto tohle samostatne tema.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam Mi Band 1s a maximalni spokojenost. Vetsinou mam BT vyply a jen synchronizuji, ale v hluku a na poradach vyuzivam notifikace vybraci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mam problem, ze jednou za par hodin spojeni vypadne, byl bych radsi kdyby to drzelo stabilne, ale da se s tim zit. Drive jsem mel Samsung Gear Fit 1 a 2 a tam to drzelo v pohode. Vyuzivam hlavne na upozornovani notifikaci a buzeni vibracemi (tzv. chytry alarm se ulozi do pameti naramku a vzdy zazvoni bez ohledu na bluetooth spojeni).
    Poděkovat autorovi 0
  • U Mi Band 1 mi spojení po pár hodinách vždy spadlo a musel jsem vypnout a zapnout Bluetooth nebo restartovat telefon, aby se znovu chytnul. S Mi Band 2 absolutní spokojenost. Spojení je naprosto stabilní.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    A co mas za android? Ja mam A7 a spojeni po nejake dobe samovolne vypadne, rsp aplikace Mi fit se samovolne ukonci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Čau, trochu to oživím.
    Včera jsem koupil Mi Band 2, nešlo se spojit s app Mi Fit, tak sem dal Mi Band Master. Tam se chytil hned.

Otázka zní:
    Je možné propojit Xiaomi Band 2 s aplikací Huawei Zdraví? Tam se mi to taky nedaří.

Huawei P10, Android 7.0
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.