Odolnost displeje na Mate 8

Zdravím, máte někdo Mate 8 bez ochrany displeje? Zhruba po dvou měsících se mi začala odlepovat originální folie což jsem vyřešil koupí a nalepením tvrzeného skla Vmax. Po dalších cca. dvou měsících se mi udělala v levém horním růžku nepatrná bublinka, která mě nicméně celkem rozčilovala a řešil jsem jí koupí a výměnou tvrzeného skla. No a teď po dalších zhruba dvou měsících opět malinká bublinka v témže místě. Vlastně i ta folie se začala odlepovat na tom samém místě. Sklo už rozhodně měnit nebudu a chci se zeptat, jestli někdo používáte Mate 8 bez ochrany displeje? Telefon používám celkem intenzivně a nosím ho zastrčený v koženém pouzdře chránící celý telefon, takže oděrky z kapsy nehrozí. Pro rýpaly, ano, jsem šťoura a hnidopich a většině běžné populace by mikroskopická bublinka nevadila! :-D

Komentáře

• Taky tam mám sklo a taky se trochu odlepuje...
    Poděkovat autorovi 0
  • Vrtá mě hlavou, proč se to odlepuje +- zhruba ve stejném místě...
    Poděkovat autorovi 0
  • Víceméně 90% tvrzených skel začne mít časem buď bublinky nebo horší lícování v rozích či na bocích a budou mít tendence se tak odlepovat. Určitě bych už vzhledem k úhlopříčce nespoléhal pouze na nativní ochranu od výrobce. U takto velkých LCD většinou každý pád končí prasklým krycím sklem a oprava není vůbec levná.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je mi jasné, že sklo není navěky. Ale přece jen bych očekával větší výdrž než dva měsíce. Uvidím, jak bude sklo pracovat dál, tohle je zatím pohoda.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak záleží na typu skla, výrobci, ceně, v přístroji může být i nepatrné zakřivení rámu a to se také může promítnout do lícování krycího skla. Těch faktorů a aspektů je strašně mnoho.
    Poděkovat autorovi 0
  • Sklo jsem zvolil Vmax za 350,-Kč, což je takový cenový střed. Ale nejspíš bude opravdu problém v přístroji, soudě podle toho, že se bublinka opakuje téměř na stejném místě...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja používam sklo Nilkin a žiadný problem z odlepovaním nemám.Dokonca sa mi ho nepodarilo odlepiť po tom čo mi spadol a rozbil sa.Teraz mam druhy a tiež obdržal úder.No tentoraz to už vydržal.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.