Huawei Mate 9 Pro má na trhu silné soupeře

upraveno 6. July v Huawei Mate 9 Pro
Před pár týdny se na našem trhu oficiálně začal prodávat Huawei Mate 9 Pro. Sám jsem se na tento telefon velmi těšil, zároveň si ale myslím, že telefon to na trhu nebude mít jednoduché. Má zde totiž dva konkurenty z vlastní stáje, konkrétně modely Huawei Mate 9 a Huawei P10 Plus. Ten první je na trhu delší dobu, stojí méně a na jedno nabití vydrží o něco více. Ten druhý pak nabízí nejnovější EMUI 5.1 a přidává vůbec nejlepší fotoaparát, jaký v současnosti můžete najít v telefonech Huawei. Huawei Mate 9 Pro pak z mého pohledu boduje především atraktivním designem, z pohledu funkcí se jedná o kombinaci obou zmíněných přístrojů. Není pro mě vůbec jednoduché vybrat mezi těmito přístroji ten nejlepší. Jak to vidíte vy?

image
image
image
image
image

Komentáře

• upraveno 6. July
    Amoled displej s jeho nectnostmi ho vyřazuje ze hry o kvalitní mobil který bych koupil.
    I jeho velikost je malá. I když už použitelná oproti P10.

Možná má zacileno na uzivatele kteří podlehli a podlehaji brutální reklamě :neutral:

pajka
    Poděkovat autorovi 0
  • No nevím o jakých necnostech mluvíš - mobil mám již od března (dovezeno z Číny) a funguje absolutně bez problémů. Displej je dobře čitelný i na přímém slunci a má úžasný kontrast. Jaký mobil používáš ty?
    Poděkovat autorovi 0
  • Výhradně bez amoled displeje :wink:
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.