Aktualizace na B600 nefunkční WIFI

Má někdo po aktualizaci na B600 problém s připojením k WIFI?Mě po aktualizaci nefunguje a nebo se na chvíli připojí a posléze zase odpojí,tovární nastavení nepomohlo.Poradí někdo jak problém odstranit.Díky

Komentáře

• Skúšal si aj inú WiFi?
    Pokiaľ nepomôže FR tak potom reklamácia.
    Poděkovat autorovi 0
  • zkusím ještě jinou wifi,ale až o víkendu
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie si prvý, ani posledný. Ja mám rovnaký problém, a už to tu na fóre niekto riešil. Chybou zariadenia to určite nie je..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem zkoušel jinou wifi a také nefunguje,bude to tou aktualizací
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen by mě ještě zajímalo jestli to bude někdo z Huawei řešit,nekoupil jsem telefon na to že mi polovina věcí nebude fungovat.Aktualizace byla automatická takže nic co by v telefonu nemělo být.
    Poděkovat autorovi 0
  • Též mám stejný problém,po aktualizaci,nejde nikde připojit wifi,hrozný žrout baterky,za noc a to na něm nic nedělám zmizí 60% . Když mrknu co žere baterku,tak signál a wifi,přitom ji mám všude vyplou.. Předtím na 5 androidu makl bez problémů,vydrž i 48 hodin s občasnou zprávou a voláním.. jde se nějak vrátit na pětku?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zítra budu psát na podporu Huawei,jsem zvědavý co mi odpoví na jejich zpackanou aktualizaci B600
    Poděkovat autorovi 0
  • mně jede mobil po aktualizaci perfektně
    Poděkovat autorovi 0
  • S problémy u Wifi měly problémy především špatně aktualizované telefony od operátorů, u aktuálních verzí firmware to nebylo zaznamenáno.
    Poděkovat autorovi 0
  • já nevím,od operátorta telefon nemám a na wifi se nedá připojit,než se aktualizoval tak bylo vše ok
    Poděkovat autorovi 0
  • Súhlasím s mtc1, ja mám MT z voľného predaja a aj na zákazníckej podpore mi napísali, že je nutné uviesť zariadenie do továrenskeho nastavenia a ak nepomôže, tak jedine Britex... tiež mám rovnaké, ba aj horšie problémy s toutu verziou Androidu
    Poděkovat autorovi 0
  • Kamarátka mala na P8Lite taký istý problém že jej po nejakej aktualizacii prestala fungovať WiFi (bolo to už dávnejšie a neviem aká konkrétne aktualizácia) tovarko ties nepomohlo, mobil išiel na reklamáciu a poslali jej druhý kus. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • C432B600 - po obnovení továrenských nastavení je všetko v poriadku :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak u mě se podařilo rozchodit WIFI,zkoušel jsem několikrát factory reset a Wifi se zatím připojuje normálně.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.