Výdrž baterie

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat jak jste u P10 plus spokojeni s výdrží baterie. Mám nový tel. asi 14 dní, a připadá mi,že je výdrž nízká. Jakmile klesne baterie pod 40% tak jde výdrž rychle dolů i když tel.nepoužívám. Něco podobného se řešilo u P10

http://www.huafan.cz/discussion/2560/vydrz-baterie-huawei-p-10#latest

Díky za odpověď

Komentáře

• Záleží na používání. Třeba manželka je schopna ten telefon za den dostat na nulu bez problémů, ale taky mu dává zabrat... Mně vydržel na jedno nabití déle
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to jak kdy. Telefon používám jako služební. Dost z něj tedy volám, jedu emaily, sem tam internet a navigace. Na pozadí MK běží dost synchronizací. Večer mám většinou ještě cca 40 procent. Aktuálně mám fw 150. Přijde mi že na předchozí verzi, myslím že to byla 133, to bylo s vydrží trochu lepší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ráno vytáhnu v 6:00 z nabíječky, mám aktivní 2 SIM, neustále spárováno s hodinkami přes BT, whatsapp, FB messenger, 2x mailová schránka, cca 80 hovorů za den, 1h hudby, cca 50 zpráv na WA, nějaký ten mail a net... a okolo 23h to vracím do nabíječky s cca 30%
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je si myslím skvelá výdrž. Pri takom nasadení by som s mojou P9 došiel domov o 16. z práce s prázdnou batériou. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, když jsem měla fw 120 tak mi přišla výdrž baterie horší než teďka po 162... A to ho ve 4:30 vytáhnu z nabíječky a vydrží semnou až do večera a to na něm hrají i náročnější hry přes den :)
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.