Huawei P10 - Broušená hrana - stříbrné olemování

Zdrávím. Chtěl bych poprosit všechny majitele černé varianty Huawei P10 jestli by se podívali jestli mají kolem telefonu stříbrnou broušenou hranku - stejné stříbrné broušení je i pod hlavním tlačítkem.
Dnes jsme totiž koupili druhou P10 a ta má právě tuto stříbrnou broušenou hranku, kterou můžete vidět ze předu telefonu kolem dokola.
Všimnul jsem si totiž, že moje P10 nemá tuto hranku vybroušenou do stříbrna a není to vybroušeno ani pod hlavním tlačítkem.
Mám to všechno černé. Možná vám to bude připadat jako hloupost ale zajímalo by mě jestli by se to dalo označit za výrobní vadu nebo co si o tom mám myslet?
Koukal jsem na videa na youtube a na každém videu ten stříbrný broušený lem byl.

Tak mě zajímá jak jste na tom vy. Předem děkuji za ochotu.

Komentáře

• Já si myslím že je to naprosto normální, já ho tam mám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já ho tam nemám. Všiml jsem si toho po koupi u O2 kde na předváděcí maketě byl stříbrný proužek a u mého ne. Asi to byly první kusy nebo jiná série kde nebyl proužek vybroušen.
    Myslel jsem, že ten proužek byl jen na maketách.
    Poděkovat autorovi 0
  • @ vfull

A kdy jsi telefon kupoval? Já jsem ho kupoval teď v neděli. A když to vezmu logicky tak na tom mém byla potřeba jen jedna aktualizace - Ten byl z ElectroWorldu kde se točí zboží. Ten druhý jsme kupovali včera v Euronicsu a ten nabídnul 2 aktualizace -takže bych tipoval na starší várku - na tomto z Euronicsu ale braoušená hrana byla.
    Že by na novější várky už nedělali broušení? Mně to úplně připadne jako kdyby to číňan zapomněl prohnat výrobním procesem kde nastává broušení té hrany a prostoru pod tlačítkem.
    Je to blbost a na funkčnost telefonu to nemá vliv ale myslím, že ta broušená hrana jako designový doplněk dotváří celý perfektní design telefonu a opravdu se k tomu hodí a za druhe mně hlava nebere proč by dělali dva různé typy. To je přece nesmysl. To je jak kdyby nestíhali dodávky tak se vyprdli na broušení.......nebo nevím co si myslet.

Nedá se někde napsat na help desk Huawei. Toto by mě fakt zajímalo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ardno napsal(a):

Já si myslím že je to naprosto normální, já ho tam mám.

Ano, myslím, že normálně by tam být měl.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já bych požádal foto toho nebroušeného, chtěl bych to vidět. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady je foto neobroušené hrany. Vlastně není vůbec vidět.
    Stříbrná hrana je určitě pěkná. Škoda.
    http://www.huafan.cz/discussion/2852/oleofobni-vrstva-display-pod-folii-tvrzene-sklo/p17
    Poděkovat autorovi 1
  • vfull  
    upraveno 13. July
    makaron napsal(a):

@ vfull

A kdy jsi telefon kupoval? Já jsem ho kupoval teď v neděli. A když to vezmu logicky tak na tom mém byla potřeba jen jedna aktualizace - Ten byl z ElectroWorldu kde se točí zboží. Ten druhý jsme kupovali včera v Euronicsu a ten nabídnul 2 aktualizace -takže bych tipoval na starší várku - na tomto z Euronicsu ale braoušená hrana byla.
    Že by na novější várky už nedělali broušení? Mně to úplně připadne jako kdyby to číňan zapomněl prohnat výrobním procesem kde nastává broušení té hrany a prostoru pod tlačítkem.
    Je to blbost a na funkčnost telefonu to nemá vliv ale myslím, že ta broušená hrana jako designový doplněk dotváří celý perfektní design telefonu a opravdu se k tomu hodí a za druhe mně hlava nebere proč by dělali dva různé typy. To je přece nesmysl. To je jak kdyby nestíhali dodávky tak se vyprdli na broušení.......nebo nevím co si myslet.

Nedá se někde napsat na help desk Huawei. Toto by mě fakt zajímalo.

Kupoval jsem ho před dvěma měsíci.
    Možná by k tomu něco mohl říct Jozef.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ráno mrknu, jak to má moje P10, nikdy jsem na to nekoukal :)

Ale rukou mi prošlo tak 5-6 kusů P10 a rozdíl jsem nepostřehl, třeba jsem se ale nedíval pořádně. Z hlavy vůbec nevím, jak to má můj telefon...
    Poděkovat autorovi 0
  • Takovych to rozdilnych kvalit sem si vsimu na sve P9 lite a P9 lite od zname. Kde ja mam kovovy ram u cerneho provedeni telefonu sedo-stribrny a ona cerny. Kdyz sem si ho tehda donesl domu tak me to jen lehce trklo do oci, protoze vsude na fotkach na netu ten ram vypadal tmavsi nez ten muj, ale rikal sem si, ze to na tech fotkach asi zkresluje, do doby nez sem u zname videl ten jeji tmavsi. Co si o tom myslim psat sem nebudu, mě znali asi vi co bych sem napsal a chvala by to nebyla
    Poděkovat autorovi 0
  • makaron  
    upraveno 14. July
    @ laginoo

Někdo by si řekl, že jde o blbost ale minimálně to zamrzí. Zvláště u tak drahého telefonu kdy podle mého to broušení dotváří celkový design telefonu a vypadá to lépe by člověk nečekal žádné takovéto odchylky.
    Docela dost by mě zajímal postoj zančky Huawei v této záležitosti - proč je tomu tak atd.

Nějaký email na podporu Huawei tu není? Našel jsem jenom telefonní kontakt.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. July
    Můžete napsat třeba na FB, ale toto určitě potrvá než se zjistí, je to dost specifická věc, sám ani nevím, koho se zeptat.

PS: tu hranu tam mám, sice jsem o ní doteď nevěděl, ale je tam :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.