Huawei Mate 10

Pomaly sa nám blíži predstavenie nového tohtoročného phabletu zo stajne Huawei.Na internete sa už množia rôzne dohady o tom ako bude vypadať a čo bude skrývať pod kapotou.Myslím,že sa sa máme načo tešiť.Mal by obsahovať najnovší Kirin 970 ktorý by mohol konkurovať Snapdragonu 835 či najnovšiemu Exynosu.Taktiež prejde Mate10 veľkou dizajnovou zmenou.Začína sa šíriť trend bezramikových displejov,a myslím,že ani Huawei nebude zaostávať.Špekuluje sa aj o vodeodolnosti,ale to už je podľa mňa až moc nereálne aj keď by ma to potešilo.Tiež sa môžeme tešiť na najnovší EMUI 6.0 s androidom 8.0 ktorý bude mať premiéru práve pri predstavení MATEu.V základnej výbave by mal mať 4GB RAM a 64GB ROM.Potešilo by ma keby obsahoval aj stereo reproduktory a infra port.A o tej vodeodolnosti ani nevravím.To by bol už pre mňa TOP mobil.Tešíte sa aj Vy na nový Mate 10?

Komentáře

• Těším se také, možná bych se ale nedivil, kdyby v základu bylo paměti více, takto by se hodnoty proti Mate 9 neposunuly. Ne že by mi tedy nestačili, ale je to můj odhad (a ano, jen odhad, nemám to ničím podložené)
    Poděkovat autorovi 0
  • To zvečšovanie pamete je len kozmetický klam.Nemá to zmysel.4GB úplne postačujú.Mám 3Gb a 1Gb mám furt voľne a to zaťažujem mobil často.Ale zas je jasne,že sa nový model musí čo najviac líšiť od predošlého.Inak by to strácalo zmysel a ľudia by siahali po staršom a už lacnejšom.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak spíše nečekám, že by na tom byl hůře než třeba P10 Plus, který se u nás prodává :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.