Styl zámku obrazovky

Hate81  
upraveno 18. July v Huawei P9
Zdravím..chtěl jsem se zeptat,zda se dá pozměnit tapeta(styl zámku obrazovky)u chytrého pouzdra. Nabízí to pouze jednu tapetu a nikde v telefonu,v souborech,nemohu najít složku,kde tato předinstalovaná tapeta je,kam bych mohl eventuálně přidat svou vlastní.Děkuji (P9)

Komentáře

• Tak už jsem našel kde a jak přidávat motivy.Ale přesto,že jsou vložené nejdou nastavit.Dokonce mi už nejde ani ten,co jsem měl :-D Ale to mi nějak neva,ta fialová přes chytré pouzdro nebyla hezká, nyní mám na černém podkladu bílé hodiny :-) Jen je divné že to prostě nejde.Pesto,že tapety jsou přímo od Huawei v menu telefonu,v Huawei aplikaci na změnu Stylu zámku obrazovky :-/
    Poděkovat autorovi 0
  • Uprav si motiv v Theme editoru, při troše trpělivosti (než pochopíš ten zmatek) to zvládneš hravě
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj , koupil jsem si bílé pouzdro, chytrý kryt mám zapnutý, chtěl jsem se zeptat jestli se dá měnit tapeta v rámečku
    obalu?V nastaveni mám pouze 1 tapetu (styl zámku obrazovky), moc se mě nelíbí je to jakési fialové moře :neutral:
    dá se tam nainstalovat i místo kde jsem? na hlavní to funguje vše ok. Hlavně jsem si pouzdro kupoval že na to dobře uvidím že budou velké hodiny co jsem viděl na youtube a ted tam mám fialový moře a hodiny, datum a teplotu vše v horní části.
    Děkuji za rady :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tapeta toho malého okna ide meniť iba motívom. Vyskúšaj nainštalovať iný motív.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.