výchozí úložiště

Mám nastaveno výchozí uložiště na SD kartu,ale i tak se mi fotky ukládají do interní paměti,:( Jde to nějak ukládat rovnou na sd kartu?

Komentáře

• Nastav si to priamo v nastaveniach aplikácie Fotoaparát.
    Poděkovat autorovi 0
  • hanni napsal(a):

Nastav si to priamo v nastaveniach aplikácie Fotoaparát.

Tam právě nic takového nemám...

Poděkovat autorovi 0
  • Nemáš tam prioritné ukladanie na SD kartu?

image
    Screenshot_20170718-193746.png
    1080 x 1920 - 680K
    Poděkovat autorovi 0
  • Je možné ze pokiaľ je nastavená Sdkarta ako hlavné úložisko tak táto možnosť sa v nastaveniach fotoaparátu ani neukáže...
    Pokiaľ SD vyberieš tak sa tam táto mznost ties nenachádza a to ani ztmavnuta.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aj tak to môže byť, ako píšeš. Ja mám nastavenú prioritnú internú pamäť a tú položku tam mám. Nech hudyny vyskúša a uvidí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem zkusil přepnout v nastaveni systému vychozi uloziste interni, ale nic se nezmenilo.. V aplikaci fotoaparat to ukazuje pamet interní, ale to si myslim ze neni vychozi uloziste, ale to kde se ta appka nachazi
    Screenshot_20170719-160810.png
    1080 x 1920 - 132K
    Screenshot_20170719-160819.png
    1080 x 1920 - 85K
    Poděkovat autorovi 0
  • A v nastavení fotoaparátu teda toto nastavenie nemáš?
    Tak ako hanni?

Toto nastavenie vyvolas keď zapnes fotoaparát a potiahnes po obrazovke z prava dolava(telefón na stojato)
    Poděkovat autorovi 1
  • Bambis díky...je to tam..Jen jsem nevěděl jak tu nabídku vyvolat...ve starých verzích androidu byly aspon tři tečky.., tady nebylo nic...Díky ještě jednou.
    Poděkovat autorovi 0
  • hudyny napsal(a):

Bambis díky...je to tam..Jen jsem nevěděl jak tu nabídku vyvolat...ve starých verzích androidu byly aspon tři tečky.., tady nebylo nic...Díky ještě jednou.

Myslím si, že tutorial na ovládání aplikace se zobrazuje při prvním spuštění. Ale kdo ho jen přeskočí, tak to může přehlédnout.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím vás, chcem sa spýtať ako presne funguje adoptable storage. Aktivujem ho ak zadám ako primárne úložisko SD kartu? Lebo po reštarte sa mi ukladali všetky veci na internú pamäť. Pozeral som na nete nejaký návod a podľa neho sa má celý obsah presunúť z internej pamäte na SD kartu, ale mne zostalo všetko nezmenené. Neviem či sa to tu riešilo, vďaka za info.
    Poděkovat autorovi 0
  • bozka  
    upraveno 26. October
    Adoptable s. lze vytvorit pres ADB . Ale: pri pouzivani SD jako adoptable storage ji nesmis odstranit z fonu, normalnim zpusobem ji nelze pouzivat jako external storage na transfer medii mezi PC a fonem a rovnez otazka dalsich aktualizaci je nezodpovezena.
    Krom toho SD karta je vzdy pomalejsi nez interni uloziste, a jeji pouziti jako adoptable storage pridava dalsi komunikacni vrstvu mezi fonem a kartou = otevirani aplikaci se bude o neco zdrzovat. Nemluve o moznosti zlyhani SD karty v libovolnem okamziku.
    Summa summarum - neni to to prave orechove.
    Ten postup je jednoduchy, uncle Google ho najde :wink:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.