Návrat aktualizace na předešlou verzi

upraveno 19. July v Huawei P9 lite 2017
Dobrý den,

rád bych se zeptal jestli je možné nějak vrátit aktualizace a7 na předešlou a7
aktualizaci kterou jsem provedl jsem nezálohoval
existuje nějaký rollback na nějakou starší a7?
nebo jestli nějak jde tam prostě nainstalovat základní verzi a7 pro tento mobil. Na xiaomi šli takové věci bez problému
jen pro info je tam teď pra-lx1c432b162 17.7.55

Děkuji za radu

Komentáře

• Jen ze zvědavosti - proč se vracet? Jinak úplně jednoduše to nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. July
    Protože mi tam soukromá aplikace nefunguje tak jak má. Prosím jak to mám udělat. Jinak budu muset si to v servisu nechat přehrát za nevím kolik a nebo používat starší xiaomi.
    Jinak úplně jednoduše to nejde znamená: že jednoduchá odpověď - nejde to nebo že to není lehké?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 20. July
    Není to lehké, oficiálně není toto z naší strany vůbec podporováno (neb se k tomu nepředpokládá důvod). imho řešit problém na straně aplikace je snadnější cesta než mít v telefonu trvale původní firmware.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo rozumím tomu a souhlasím, přesto je to jediná cesta pro mně. Zaplatil jsem za telefon a potřebuji tam mít buď základní verzi nougatu nebo max tu předchozí, ale aktuální a další co budou tam mít nechci. Ať už je to jakkoliv nelogické tak to tak potřebuji. Nechám si to přehrát někde v servisu jako poslední možnost. Prosím jestli víte jak bych si to mohl přehrát sám řekněte mi to. Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Môžeš si to prehrat doma aj sám cez FunkyHuawei, ale zadarmo to nebude.
    Poděkovat autorovi 0
  • To už vyšla nějaká oficiální aktualizace?
    Poděkovat autorovi 0
  • Otázku beru zpět, už jsem si to našel:)
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den,po aktualizaci mě nevyzváni kalendař když zadam upomínku,pokud jí na zkoušku zadam třeba za 10 20 30 min tak ano ale pokud jí zadam za vice jak hodinu nebo na druhý den,tak nevyzvání,pouze se zobrazí ne displeji,poradí mě někdo co se stím dá dělat,že já blbec jsem to aktualizoval když tomu nerozumim. Za radu předem moc děkuji Paras
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.