Pouzdro Tech 21 Evo Check pro Huawei P10

Dlouhou dobu jsem přemýšlel nad pouzdrem pro Huawei P10. Originální flipové pouzdro je super, stejně tak jsem si oblíbil také originální zadní kryt. Rád ale testuji nové věci, proto jsem se rozhodl objednat pouzdro Evo Check od společnosti Tech 21. To už jsem v minulosti na jednom telefonu používal a nabízelo skutečně skvělou ochranu. Byl jsem tedy zvědav, jak bude pasovat na aktuální vlajkovou loď společnosti Huawei.

A pasuje skutečně výborně. Pouzdro se pohodlně nasazuje, pak ale drží skvěle. Výrobce se chlubí spoustou technologií, které při výrobě pouzdra používá. A je třeba říci, že nepřehání, drobné pády totiž nejsou problémem a ačkoliv jsem toto vyzkoušel jen jednou, nebál bych se test opakovat. Pouzdro není levné, ale na druhou stranu výrazně překonává většinu podobných pouzder od konkurence. Jsem rád, že nadále zůstávají pohodlně ovladatelné jednotlivé ovládací prvky, toho jsem se trochu bál. Pravděpodobně ještě na displej umístím tvrzené sklo a následně bude můj Huawei P10 chráněn skutečně komplexně. Jak se vám pouzdro líbí? Pokud vás zaujalo, můžete si jej pořídit přímo na stránkách společnosti Tech 21.

image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.