Honor Band 3

Dobry den, neni tu nekdo, kdo naramek vlastni a mohl by mi rict, jestli mu normalne funguji notifikace? Mam Huawei Nova+Band 3 a asi den mi fungovaki notifikace v pohode, ale po prvni ztrate spojeni kdy sem dnes v praci odesel dal od tefonu mi prestali uplne na naramek chodit kdyz sem se vratil a spojeni dle indikace na naramku bylo obnoveno..nicmene uz se mi zadne notifikace neukazuji :(

Komentáře

• Tak po ruznem zkouseni jako zapnuti-vypnuti bluetooth na mobilu,restartu hodinek,vymazani pameti ve spravci zarizeni mi naramek zase notifikace ukazuje od rana, ale cim presne zatim nevim.Navic si myslimm, ze jak se naramek zase z duvodu vzdalenosti od mobilu odpoji jednou, zas to pak nepude..psal jsem na honor fb stranky ale zadna odpoved bohuzel..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pridavam dalsi zkusenost, dnes se mi jak sem byl venku na zahrade naramek za odpoledne trikrat samovolne odpojil i kdyz sem mel mobil porad v kapse,nicmene i tak mi notifikace dal normalne chodili (naramek se vzdy zpatky behem 10s zase znova pripojil) tak nevim mozna si to zacina nejak "sedat" :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak za mě s náramkem úplná spokojenost, ještě uvidíme výdrž baterie. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mi klesa baterie stabilne o 10% za den takze na 30 dnu to nevidim :) jinak naramek zatim v pohode
    Poděkovat autorovi 0
  • Casillas1

Jinak vam tedy funguje celou dobu bez problemu?Zadny problem ze by vam prestali chodit notifikace a zpravy kdyz jste odesel z dosahu bluetooth mobilu a naranek se odpojil a pak znova pripojil kdyz ste se vratil k mobilu?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 27. July
    Ren79

Tyto problémy jsem zatím neměl, vždy jakmile se připojí, tak opět vše plně funkční.
    Poděkovat autorovi 0
  • Diky, no ted uz mi taky chodi vse v pohode tak snad to vydrzi
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.