Honor Band 3+Huawei Nova

Dobry den, ve ctvrtek jsem si koupil ke svemu huawei nova fitnes naramek honor band 3, nainstaloval huawei wear, bez problemu sparoval a uzival si jak pekne to funguje hlavne ty notifikace bez nutnosti zvedat pokazde mobil abych se mrknul kdo mi co treba pise..Bohuzel tak mi to fungovalo jen do momentu, nez jsem v praci poprve odesel na takovou vzdalenost,aby se spojeni prerusilo.I kdyz po vraceni z wc se spojeni dle ukazetele na displeji znovu samo hned obnovilo, jiz mi notifiksce na naramek nechodi..mobil normalne notifikaci ukaze,ake naramek mlci..nastaveno v chranenych ten huawei wear mam, aby se nezaviral,navic to fungovalo bez problemu cely vcerejsi den..Nema s tim nekdo zkuseost co s tim?
«1

Komentáře

• Tak po ruznem zkouseni jako zapnuti-vypnuti bluetooth na mobilu,restartu hodinek,vymazani pameti ve spravci zarizeni mi naramek zase notifikace ukazuje od rana, ale cim presne zatim nevim.Navic si myslimm, ze jak se naramek zase z duvodu vzdalenosti od mobilu odpoji jednou, zas to pak nepude..psal jsem na honor fb stranky ale zadna odpoved bohuzel..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pridavam dalsi zkusenost, dnes se mi jak sem byl venku na zahrade naramek za odpoledne trikrat samovolne odpojil i kdyz sem mel mobil porad v kapse,nicmene i tak mi notifikace dal normalne chodili (naramek se vzdy zpatky behem 10s zase znova pripojil) tak nevim mozna si to zacina nejak "sedat" :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky za info. Poprosil bych dát vědět, jak se to vyvíjí dál. Zvažuji ho.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zatim to stale funguje vcetne notifikaci..akorat pokud ma clovek 24 hodin denne zaple bluetooth, vydrz Novy mi logicky dost klesla..nabito vcera na 100% v cca 11rano a ted druhy den v 11:30 zbyva 35%..bez bluetooth sem nabijel jednou za 4-5 dni s mym pouzivanim(vetsinou sem na tabletu).Asi budu na noc BT vypinat :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ren79Ren79  
    upraveno 23. July
    Jinak naramek je lehky,vypada dobre(mam oranzove) hodiny dobre citelne za nornalnich okolnosti pokud nejste na
    primem slunci,ovladani pohybem ruky je fajn,vibrace pri upozorneni nebo budiku mi prijdou dostatecne silne ale zaroven ne tak,aby to rusilo.Notifikace se ctou opravdu pohodlne,to se mi libi,akorat se automaticky nevymazou pokud je prectete v mobilu,stale je jeste musite precist i na naramku aby z nich zprava zmizla
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak sem cetl ze samozrejme Huawei prichazi s vlastnimi naramky Band 2 a Band 2 pro,ale myslim ze technicky a softwerem pujde o nejspis dost podobne,ne li totozne naramky, ale vice se mi stran designu libi Honor,Huawei ma se mi zda mohutnejsi o neco displej i kdyz nevim jestli displej bude ve skutecnosti vetsi,navic zakladni model band 2 nema oproti honoru funkci truesleep ale zase band 2 pro ma navic analyzator dychani..ceny zatim neuvedeny
    Poděkovat autorovi 0
  • S tím bluetothem je to divné. Tak velký vliv na spotřebu by to mít nemělo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak dneska sem byl venku cele odpoledne a naramek se neodpojil ani jednou..jinak vydrz teda s permanentne zaplou wifi a BT(i pres noc) od vcerejsich 11 hodin do 20:30 dnes a zbyvalo 8%..
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak jak velky vliv by melo mit trvale zapnute BT netusim, nikdy sem ho nejak dlouhodobe nepouzival :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim, ohledne vydrze, ja mam zaple bt a wifi porad, pouzivam Sony sw3 a vydrz mam zhruba 3 dny ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevim asi pak taky zavisi jestli mobil pres to BT je k necemu pripojeny po celou dobu,nebo jen obcas kdyz je treba clovek v aute..nicmene nic jsem na telefonu nemenil,jen nainstaloval ten huawei wear a nechal BT zapnute po celou dobu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ren79Ren79  
    upraveno 23. July
    Jo sorry ted se divam ze myslite smart watches :) no uvidim,prinejhorsim to vydrzi aspon ten den a pul.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ren79Ren79  
    upraveno 24. July
    Pred chvili mi aplikace huawei wear nabidla aktualizaci na novou verzi, ale chce povolit instalaci z neznamych zdroju.Tak se chci zeptat,je to normalni a bezpecne?Ja zatim aktualizova vse klasicky jen pres obchod play..( instalovane pres obchod play ten ale zadnou aktualizaci u aplikace nenabizi)
    Poděkovat autorovi 0
  • Kedysi také povolenie chcela odo mňa aplikácia HiCare. Nedal som ho, inštalácie z neznámych zdrojov nemávam povolené. Ale za nejaký krátky čas aktualizáciu app normálne ponúkli aj cez obchod play. Chvíľu počkaj a príde ti normálne aktualizácia aj cez play.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj taky se mi zdálo, že mi to už kdysi dělalo u nějaké aplikace od huawei ale nebyl jsem si jistý :) Taky právě nemám povolené instalace z cizích zdrojů kvůli bezpečnosti, nerad bych dostal do mobilu nějaký malware.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak teda náramek funguje,občas se mi sice odpojí od mobilu když sem třeba kolem baráku na zahradě u rodičů i když mám mobil normálně v kapse ale hned se za cca 5s připojí a notifikace a zprávy normálně dál chodí (zdá se mi, že k tomu odpojení na chvíli od mobilu dochází v momentě kdy se mi mobil odpojí z dosahu jejich domácí wifi a přepne na data,,proč to dělá ale jen na zahradě u našich a ne třeba doma nebo když odcházím z dosahu wifi v práci nerozumím)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ta instalace z neznámých zdrojů - to platí pro všechny aplikace, co umíme aktualizovat mimo Obchod Play. Třeba právě HiCare, takže není to problém.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo právě sem dostal i odpověd Huawei na Fb že můžu instalovat bezpečně díky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ren79Ren79  
    upraveno 25. July
    Jinak jestli se můžu zeptat Jozefe,máš tady asi nejvíce zkušeností s různými mobily a wearables..jakou máte zkušenost s výdrží telefonů při používání různých smart hodinek atd přes bluetooth..kolik tak v průměru mobil vydrží když je připojen 24 hodin v kuse třeba k smart hodinkám či fitness náramku.Když mi vydrží ted mobil cca 1 a 1/2 dne při připojení náramku je to málo jak tu někteří psali výše (předtím výdrž 4-5 dní bez nabití) ?Díky za případnou odpověd
    P.S.Osobně nemám s výdrží den a půl teda problém, co by za to někteří mí známí s iphonama dali a to nemají ani zaplé BT..:)
    Poděkovat autorovi 0
  • Já teď dost používal Garmin hodinky a ty jsou celkem autonomní, ale obecně jsem neměl pocit, že by náramek výdrž ovlivňoval nějak zásadně, spíše málo
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.