Žlutý flek na displeji

Zdravím, tak a mám žlutý proužek na displeji. Nachází se vedle šuplíku se SIM kartou. Velikost asi 2cm o tloušťce 2-3mm. Sice se trochu ztratil, ale pořád je to viditelný. Zhoršuje se při větším zahřátí mobilu. Zkusím něčím nafotit.
Myslíte, že to můžu reklamovat?

Komentáře

• Známy reklamoval 2x Xperia Z3 s tým istým problémom bolo mu oznámené že sa mu zrejme prehriehrieva SD karta(fľak bol v tom mieste) a 2x mu vymenile nový kus...
    Pokiaľ máš takýto problém určite reklamuj, samo to nezmizne.
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Díky za odpověď a radu. Zkusím teda reklamaci. Kartou to asi nebude, není to přímo v místě kde se nachází, ale i tak s tím to může mít souvislost.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. August
    Dneska mě přišel mobil z opravy. Displej vyměněný, ale nefunguje mi proximity a light senzor. Nějaký nápad? Tovární nastavení nepomohlo. Test senzorů pomocí aplikace je negativní. Píše to no hardware supported. Spíš to opět zašlu zpět na servis. Jinak opravu neopravu provedl servis Britex.

edit:
    Takže už asi vím kde je zakopaný pes. Ono tam to čidlo prostě není :smile: jen přední fotoaparát a proximity a light senzor chybí úplně :neutral: viz foto. Mobil jsem poslal zpět na Britex. Achjooo to jsou dneska servisy.....
    http://www.imgup.cz/image/Ljru
    Poděkovat autorovi 1
  • Páni v servise ti tam ten modul zabudli vrátiť. A pritom to zase nie je vôbec malá vecička, ktorá by sa dala prehliadnuť. Asi mal dôležitejšie veci v hlave. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • hanni napsal(a):

Páni v servise ti tam ten modul zabudli vrátiť. A pritom to zase nie je vôbec malá vecička, ktorá by sa dala prehliadnuť. Asi mal dôležitejšie veci v hlave. :wink:

No nevím o čem přemýšlel a ani to vědět radši nechci xD Ale tohle mě nasralo teda. Taková chujovina ... čekám na to měsíc a pak toto ... ještě že mě funguje Lumia 830 :) :)
    Pak se diví, že na Britex jsou negativní recenze...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to určite nas... :(
    Poděkovat autorovi 0
  • JohnManiac napsal(a):

hanni napsal(a):

Páni v servise ti tam ten modul zabudli vrátiť. A pritom to zase nie je vôbec malá vecička, ktorá by sa dala prehliadnuť. Asi mal dôležitejšie veci v hlave. :wink:

No nevím o čem přemýšlel a ani to vědět radši nechci xD Ale tohle mě nasralo teda. Taková chujovina ... čekám na to měsíc a pak toto ... ještě že mě funguje Lumia 830 :) :)
    Pak se diví, že na Britex jsou negativní recenze...
    Ahoj, příště když to bude možné to dones přímo do huawei servisního centra v Praze v OZ Quadrio:-) a uvidíš tu rychlost....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. August
    Čau, bohužel do Prahy to mám od Krkonoš přeci jen z ruky... Ale dík za tip....

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. September
    Tak mobil je zpět ze servisu a konečně funkčí :) Ale prej mu nic nebylo, stačilo "tovární nastavení" hahaha ... to jsem dělal, dokonce i přes revovery menu... No a když jsem udělal foto tak světe div se čidlo tam je :smiley: Asi tovární nastavení posunulo čidlo do správný polohy :smiley: :smiley: Všichni víme proč to Britex takhle zahrál do autu co?! :wink:

imgup.cz/image/L3Ml

Na fotu už je viditelné čidlo, fialové zbarvení....

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.