Zástupce "soubory"

upraveno 27. July v Huawei P8
Ahoj, mám problém najednou mi po restartu telefonu Huawei P8 zmizel zástupce "soubory" nikde ho nemůžu najít. Poradíte mi někdo jak tohoto zástupce najít? Pod aplikací "správce telefonu" také už není (viz. screen).

Děkuji mnohokrát za ochotu

2017-07-27-13-51-59.th.png
2017-07-27-13-53-21.th.png

Komentáře

• Zkusil bych vymazání dat u aplikace Huawei domovská obrazovka (Huawei launcher)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 27. July
    Děkuji za odpověď, ale nepomohlo to. Telefon jsem kompletně přeinstaloval, vymazal a nic - prostě ikona zmizela :(
    Do složek se nyní dostanu jen přes PC nebo přes aplikaci třetích stran
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak o tom jsem ještě neslyšel :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. July
    Tak ze zoufalství mě napadlo vše vrátit z B398 ........
    Nainstalovat GRA-L09Rollback.zip
    provést instalaci GRA-L09_V100R001C900B132Android 5.0_EMUI 3.1
    pak promazat přes wipe cache partition, wipe data/factory reset
    poté upgrade GRA_L09C432B200
    nato upgrade GRA-L09C432B321

A nyní složku/ikonu soubory mám :smiley:

Když provedu upgrade GRA-L09C432B398 tak zase ikona soubory zmizí a nepomůže ani wipe cache partition, wipe data/factory reset k obnovení této složky
    Poděkovat autorovi 0
  • To je divné, podívám se pro kontrolu do svého telefonu, ale počítám, že tu aplikaci tam mít budu... To by se ozvalo lidí více, být to generický problém...
    Poděkovat autorovi 1
  • Taktéž mám GRA-L09C432B398 , ale popisovaný jev jsem nezaregistroval. Ikonu soubory mám!?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám ještě dotaz ........ nemůže to souviset s tím že se mi upgrade od verze GRA-L09C432B3xx přejmenuje na GRA-L09C900B3xx ?
    Verze GRA-L09C432B132 / GRA-L09C432B200 zůstávají jako GRA-L09C432Bxxx

Mám to v profilovém obrázku
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. July
    Tak jsem si pomohl :( tak dlouho jsem si hrát s mobilem až se mi podařilo že se neustále zapíná a vypíná (přitom současně zavibruje) nejde s ním dělat vůbec nic. Pokud ho připojím USB kabelem a držím "volume+ a power" vyskočí 3 položky (které nestačím ani přečíst jak rychle zmizí, ale nejde v nich volit volbu ani tlačítkem hlasitosti ani dotekem)
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualita: VŠE OK
    Tak jsem vrátil vše zpět do GRA-L09C432B170 přes minimal_adb_fastboot a HuaweiUpdateExtractor pak na GRA-L09C432B200 a poté GRA-L09C900B321.

Dál už nic dávat nebudu, zřejmě mi žádná aktualizace nepřijde jako doposud, ale myslím že se bez toho obejdu, hlavně mám funkční telefon a v pořádku nervy :blush:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.