Instalace/aktualizace aplikace přes Google Play problém

Zdravím, možná prkotina, ale Nova mi v obchodě Play neukazuje potvrzující okénko s oprávněními aplikace, vždy rovnou začne stahovat... Nedělá vám to také? Na starém mobilu Android 4.x mi před samotným stažením aplikace vždy vyskočí právě info ohledně oprávnění, což musím nejprve potvrdit..

Komentáře

• Pokud je to co myslím, tak nové verze Androidu žádají oprávnění až při prvním spuštění aplikace. Respektive Obchod Play ukáže oprávnění u nové aplikace, co ještě nebyla nainstalována, ale stejně se pak potvrzují. Každopádně toto není vyloženě otázka na telefon, ale na Google :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • mě jde o toto https://i.imgur.com/cdPF4F3.png - v Obchodě play se mi tato oprávnění zobrazí jen po kliknutí na "Podrobnosti o oprávnění", ale automaticky před stažením (jako na starém Androidu) se nezobrazí a rovnou to začne stahovat a je jedno jestli je to zcela nová aplikace či jen aktualizace stávající
    Poděkovat autorovi 0
  • ano, ale než aplikace tato práva dostane, dotáže se v telefonu...
    Poděkovat autorovi 0
  • jj, takže to je funkce Nougatu? přijde mi to jako krok zpět, mělo by se to ptát jak v obchodě play před instalací, tak pak i v telefonu při zapnutí aplikace
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak v Obchodu Play mi to přijde zbytečné, rozhodující pro mě je, co si aplikace žádá v samotném telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • proč zbytečné? přeci když má aplikace nesmyslná oprávnění tak ji do toho telefonu ani nebudu stahovat..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je asi otázkou toho, co do telefonu instaluji. Osobně si aplikace vybírám, neinstaluji nepotřebnosti...
    Poděkovat autorovi 0
  • Asi to tak vymyslel Google...nič sa nedá robiť, treba po prvom spustení poctivo pozrieť čo všetko app chce. Ja každú aplikáciu skontrolujem aj neskôr a vždy jej čo mne vadí zakážem. 90% aplikácií to prekusne...zvyšok odinštalujem.
    Poděkovat autorovi 0
  • já jsem si nyní už zvykl před instalací vždy v obchodě play scrollovat až dolu na podrobnosti o oprávnění, když mi je to nenabídne samo.. ale je to otrava
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.