De-brand

upraveno 4. August v Huawei P10 Lite
Zdravím, prodal jsem P10 a po recenzích ohledně super výdrže baterie koupil P10 lite. Telefon mám od operátora, takže začínám řešit možnosti de-brandu na čistou evropskou verzi C432 bez operatorskych úprav firmware, rychlejší aktualizace a podporu dualsim. Máte s tím již někdo u P10 lite zkušenosti? Osobně jsem zatím pouze našel pouze soubor OEM info, který je pro tuto úpravu potřeba. Jelikož například u Vodafone je zatím dostupný firmware B120 a ve světě již koluje B179 (mimo rychlosti a stability plně podporuje VoLTE a volání přes WiFi. Tak by bylo celkem fajn toto rychle vyřešit. U P10 není problém naflashovat do telefonu v podstatě cokoliv. Ovšem u verze lite se toto asi až tak moc neřeší. Jelikož je to výborný telefon, tak by si zasloužil i on nějaké jednoduché úpravy. Takže začínám zjišťovat. Testovat budu na svém a případně sem dodám nějaký postup jak na to. Teda pokud mne někdo nepredbehne :-D
Potřebné OEM info je zde: OEMINFO
WAS-LX1C432B102
mega.nz/#!56R1XDxT!90J3Hpii00f3IZR-6nJ8wYHS-2QMW9wjw9LyUCpMF8s[/url]

Komentáře

 • Tak hodně štěstí :smile:
  Poděkovat autorovi 0
 • upraveno 4. August
  @Jozef_HuaFan Jedno uznat musím, verze lite je opravdu povedený telefon. Je pravda, že normálně bych do nižší třídy než do vlajkového telefonu nešel, ale cena byla více než lákavá a tak jsem do toho šel vyloženě po hlavě :smiley: Jdu zjišťovat a testovat :wink:
  Edit: Ještě dodám jednu podstatnou věc. I P10 lite je na tom se signálem lépe než Galaxy S8. Schválně dnes projíždím místa, kde mi S8 dělal velké problémy. A P10 v pohodě. Jsem rád, ze jsem S8 mohl vrátit do obchodu :smile:
  Poděkovat autorovi 1
 • Tak je to Huawei, tam se počítá, že bude fungovat pořádně :smile:

  Ale když už diskuze trochu OT - sám jsem teď váhal, že zkusím jako hlavní telefon právě P10 Lite. Přece jenom se pak zkušenosti budou předávat lépe, navíc přenos dat je otázkou chvilky...
  Poděkovat autorovi 0
 • Já teď mám momentalne v ruce jak P10 lite tak Galaxy S8. Stejný operátor, stejná síť, stejné misto. Huawei signál plná úroveň, S8 dvě až tři čárky z pěti. Rozdíl dost znatelný. Jinak dle ukazatele baterie zatím lite verze vypadá proti plnotučné P10 opravdu minimálně o 1/3 az 1/2 úspornější. Uvidím po více dnech. Mám teprve poprvé nabitou baterii. Každopádně řeším ten debrand. Přes twrp není problém instalovat jinou ROM. Ale chci čistou s možností normálního OTA update. Což přes twrp zrovna moc nejde.
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.