Debrand a decustomizace na evropský firmware C432

1246715

Komentáře

• Vzdy dva z tech tri souboru obsahuji soubor update.app, ten se musi extrahovat pres Program Huawei Update Extractor (je soucasti Multi Tool) update.zip ho obsahuje urcite, ten druhy nevim, takze stahni vždy všechny tri.
    Poděkovat autorovi 0
  • V tom programu das extrahovat uplne vse a musíš to umistit do slozky UNBRICK, kterou ti vytvori Huawei Multi Tool.... nereknu ti, kde bude, protože nevim, kam Multi tool rozbalis. Ono takto na dalku se blbe radi, ale 100% bude nejake video na youtube
    Poděkovat autorovi 0
  • tak multi tool mám zapnutý....stáhnu tři soubory...přesunu do huawei-multitool do složky unbrick a rozjedu to? :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • třeba tady:
    A něco k multi tool:
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro dnesek to uz musim zabalit, vstavam v pul pate do worku. Zítra to odpoledne muzeme nejak doresit.
    Poděkovat autorovi 1
  • Super, děkuji moc za snahu a ochotu....na tomto pc kde mám oem unlock kod mi nejde huawei extractor.......ráno budu pokračovat na jiném pc a napíšu jak jsem na tom, ještě jendou díky :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Není zač, to nějak zítra vymyslíme. Ten extractor zvlášť stahovat nemusíš, je to přímo součást Multi Tool.
    Poděkovat autorovi 0
  • A Unlock jde přes Multi taky. Ten program umí mraky věci.
    Poděkovat autorovi 1
  • ok ráno kol 10 jdu na to :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Já jdu do prace na 24-ku, takže od odpoledne do noci to tu můžeme řešit :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Právě stahuji WAS-LX1C432B127-FULL.zip a pokusím se to znovu nahodit přes Multi tool
    Poděkovat autorovi 0
  • chalani, toto je jak detektívka, držím palce nech to dobre dopadne....
    Poděkovat autorovi 1
  • uvažoval som aj ja o P10 lite, ale asi do neho nepojdem....
    Poděkovat autorovi 0
  • maros306604 napsal(a):

chalani, toto je jak detektívka, držím palce nech to dobre dopadne....

Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. September
    Ano detektivka :smiley: Jinak P10 lite je nahodou super telefon. Jo a ty musíš Pavle stáhnout tři soubory, nejenom jeden update.zip Protože neobsahuje vše co potřebuje Multi Tool. Je mi jasný, že to stahujes asi přes hicloud.com (nebo jak se to jmenuje) Musí se tam dohledat ještě dalsi dva soubory s názvem public a custom hw (myslím) Teď nemám čas to hledat, ale odpoledne na to případně mrknu. Už jsem ti tu psal myslim vcera, které přesně soubory potřebujes. Rozbalis je kdekoliv v PC aby jsi z nich vytahl soubory update.app (potřebuješ dva) - ty jdou pak teprve rozbalit extraktorem a to co z nich vytahnes tak dáš teprve do složky unbrick. Já vím, popisuju to strašně složitě, ale je to jednoduchý.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 12. September
    Jak jsem ti tu dával ty odkazy na B182 a B183 tak vidis, že to jsou tři odkazy pro každý firmware. Takže i pro B127 musíš mít opravdu všechny tři.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok, pracuji na tom....zkusím nejprve ten starší a potom ty tvoje odkazy :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak vše proběhlo ale telefon je pořád ve stejném stavu...i trojhmat nic nenainstaloval....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. September
    Dočetl jsem se že verze B182 je dual sim DUAL SIM.
    Stáhl jsem tři soubory B182 a dva z nich kde je obsažen soubor update jsem přetáhl na sd kartu......
    Telefon jsem spustil v TWRP nainstaloval update, druhý soubor aktualizace a SuperSU
    HOdilo to pár chyb...telefon jsem restartoval a naskočil.....i do google jsem se přihlásil....
    Jen mám pořád verzi ac.......
    Telefon mi nabídl aktualizaci WAS-LX1AC432B131-FULL takže ji stahuji a uvidíme co bude dál.....
    Možnost recovery jsem zatím vynechal....ale našel jsem soubor recovery b105 pro WAS-LX1C10B105
    https://yadi.sk/d/tuQlkgfJ3J65mF
    Takže pokud bude nejhůř vyzkouším i variantu tohoto recovery

Nová aktualizace se mi stáhne, ale po restartu telefonu to naběhne do TWRP. Dám restart a telefon znovu naběhne ....
    Aktualizace se nezdařila

Nahodil jsem verzi WAS-LX1C10B105, je tam i zpráva sim karet pro dual ale nenačte mi to simku a ani síť......zkouším dále
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.