HUAWEI FIT

Zdravím,
Predvčerom som kúpil tieto hodinky a zaťial spokojnosť. Hodinky s AW mi nejako nesedeli...Náramky sa mi moc nepáčia a tak som skúsil Fit lebo majú svoj systém. Displej je monochromatický ako na čítačkách. Jeho čitatelnosť na slnku je vynikajúca. Zatiaľ to vyzerá že hodinky dajú na jedno nabitie v pohode 4-5 dní čo by tiež bolo super. Uvidím za pár dní. Spojenie s Novou je zaťial bez problémov. Používam Huawei Wear a Zdravie. Tak že ak má niekto nejaké otázky alebo skúsenosti tak sem s nimi. Ja osobne očakávam najskôr problémy s app Zdravie lebo na tú nadávajú hádam všetci :)

Komentáře

• A už je to tu :smile: Aktualizácia app Zdravie a následná strata všetkých údajov a meraní...dokonca aj profil sa vynuloval. Toto sú také chyby...no po softvérovej stránke je čo zlepšovať.
    Poděkovat autorovi 0
  • Alespoň, že se data exportuji do toho malá co to podporuje. Google fit je vůbec zatím traga oproti Huawei health.
    Poděkovat autorovi 0
  • Navyše slovenská verzia Zdravia má aj pekné perly v preklade...napríklad pri ikone behania je namiesto Beh napísané Spustené :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • No to je goo. Se muzes pri behu hold spustit. :) Jeste, ze tam neni vypustit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Škoda že sa nedá zmeniť jazyk. Hodil by som si to do češtiny alebo angličtiny. Bohužiaľ app si navolí jazyk podľa toho aký používam v telefóne.
    Poděkovat autorovi 0
  • kotlik napsal(a):

Navyše slovenská verzia Zdravia má aj pekné perly v preklade...napríklad pri ikone behania je namiesto Beh napísané Spustené :smile:

V češtině je to taky špatně už sem si toho dříve taky všiml :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jhuawei  
    upraveno 17. September
    Nevíte jak se dá monitorovat spánek přes hodinky HW2 ?
    přesunuto do HW2
    Poděkovat autorovi 0
  • To by chcelo dať do témy HW2 lebo v nich beží AW a vo Fit vlastný systém. Ale app v telefóne sú rovnaké. Na monitoring spánku stačí pri Fit v app HUAWEI Wear povoliť funkciu TruSleep. Potom automaticky po zaspaní hodinky podrobne monitorujú spanok. Pri spani sa aktivovanie displeja otočením ruky samo vypína.
    Tá ikona hodiniek u Fit znamenala len pripojenie hodiniek k telefónu. Čo znamená pri HW2 neviem, možno to isté. Ako som spomínal hoď svoj dotaz do témy HW2, tam ti užívatelia presne odpovedia.
    Poděkovat autorovi 0
  • díky nenapadlo mě , že Huawei fit jsou hodinky myslel jsem že se jedná o aplikaci FIT , přesunu dotaz do HW2
    Jirka
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Ahoj, žádnou položku truSleep jsem v této aplikaci nenašel.
    Poděkovat autorovi 0
  • kotlikkotlik  
    upraveno 5. October
    Je to hned´ prvá položka v Huawei Wear. Aspoň pri pripojení hodiniek Fit je to tak. Nahral by som tu foto ale stále to nejde...
    Poděkovat autorovi 0
  • kotlikkotlik  
    upraveno 5. October
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.