HUAWEI FIT

Zdravím,
Predvčerom som kúpil tieto hodinky a zaťial spokojnosť. Hodinky s AW mi nejako nesedeli...Náramky sa mi moc nepáčia a tak som skúsil Fit lebo majú svoj systém. Displej je monochromatický ako na čítačkách. Jeho čitatelnosť na slnku je vynikajúca. Zatiaľ to vyzerá že hodinky dajú na jedno nabitie v pohode 4-5 dní čo by tiež bolo super. Uvidím za pár dní. Spojenie s Novou je zaťial bez problémov. Používam Huawei Wear a Zdravie. Tak že ak má niekto nejaké otázky alebo skúsenosti tak sem s nimi. Ja osobne očakávam najskôr problémy s app Zdravie lebo na tú nadávajú hádam všetci :)

Komentáře

• A už je to tu :smile: Aktualizácia app Zdravie a následná strata všetkých údajov a meraní...dokonca aj profil sa vynuloval. Toto sú také chyby...no po softvérovej stránke je čo zlepšovať.
    Poděkovat autorovi 0
  • Alespoň, že se data exportuji do toho malá co to podporuje. Google fit je vůbec zatím traga oproti Huawei health.
    Poděkovat autorovi 0
  • Navyše slovenská verzia Zdravia má aj pekné perly v preklade...napríklad pri ikone behania je namiesto Beh napísané Spustené :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • No to je goo. Se muzes pri behu hold spustit. :) Jeste, ze tam neni vypustit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Škoda že sa nedá zmeniť jazyk. Hodil by som si to do češtiny alebo angličtiny. Bohužiaľ app si navolí jazyk podľa toho aký používam v telefóne.
    Poděkovat autorovi 0
  • kotlik napsal(a):

Navyše slovenská verzia Zdravia má aj pekné perly v preklade...napríklad pri ikone behania je namiesto Beh napísané Spustené :smile:

V češtině je to taky špatně už sem si toho dříve taky všiml :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jhuawei  
    upraveno 17. September 2017
    Nevíte jak se dá monitorovat spánek přes hodinky HW2 ?
    přesunuto do HW2
    Poděkovat autorovi 0
  • To by chcelo dať do témy HW2 lebo v nich beží AW a vo Fit vlastný systém. Ale app v telefóne sú rovnaké. Na monitoring spánku stačí pri Fit v app HUAWEI Wear povoliť funkciu TruSleep. Potom automaticky po zaspaní hodinky podrobne monitorujú spanok. Pri spani sa aktivovanie displeja otočením ruky samo vypína.
    Tá ikona hodiniek u Fit znamenala len pripojenie hodiniek k telefónu. Čo znamená pri HW2 neviem, možno to isté. Ako som spomínal hoď svoj dotaz do témy HW2, tam ti užívatelia presne odpovedia.
    Poděkovat autorovi 0
  • díky nenapadlo mě , že Huawei fit jsou hodinky myslel jsem že se jedná o aplikaci FIT , přesunu dotaz do HW2
    Jirka
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Ahoj, žádnou položku truSleep jsem v této aplikaci nenašel.
    Poděkovat autorovi 0
  • kotlikkotlik  
    upraveno 5. October 2017
    Je to hned´ prvá položka v Huawei Wear. Aspoň pri pripojení hodiniek Fit je to tak. Nahral by som tu foto ale stále to nejde...
    Poděkovat autorovi 0
  • kotlikkotlik  
    upraveno 5. October 2017
  • dm602  
    upraveno 13. December 2017
    15.12
    si chcem kypit tieto hodinky smart behavam do prace a chcem nieco a watch 2 nepotrebjem nejaje skusenosti dlhodobe ci ich kupit alebo watch 2 sport
    Poděkovat autorovi 0
  • Pre mňa sú na behanie tak akurát. Sú ľahké a majú displej ako čítačky, čiže na slnku super čitateľnosť. Používam ich na behanie, turistiku a bicyklovanie. Ešte dokážu merať plávanie a bežecký pás to ale nepoužívam. Je to taký jednoduchý športový tracker. Hodinky nemajú AW, majú svoj vlastný systém. Veľa funkcií nemajú, okrem tých športových ešte monitorujú spánok a merajú pulz. Vadí mi na nich pár vecí a to že radšej by som bol keby mali koženný remienok, silikon moc nemusím navyše sa pod ním potí poriadne ruka. Dalej mi vadí že sem tam pri sprchovaní displej reaguje na prúd vody ako na dotyk prsta. Čo sa týka meraní ako je dlžka trasy, pulz a pod. tak to celkom sedí. Ak by si chcel ešte čosi vedieť kľudne sa spýtaj.
    Poděkovat autorovi 1
  • ahoj dakujem ja vaham bud tie alebo watch 2 ja to chcem na behanie a rychlu chodzu nepotrebujem nic drahe preto watch 2 nie su premna priorita ide mi o fitnes funkcie a ako pises tie splna v pohode a aj vydrzia par dni nabite pre mna osobne drahsie nemaju velky vyznam z novy som presiel na mate 10 pro radsej lepsi mobil ako drahsie hodinky este to prestudujem a uvidim ale zatial to vidim na 90 percent na fit ako na watch 2 to by som uz skor kupil garmin
    Poděkovat autorovi 0
  • Presne tak, vo vyššej cenovej hladine už radšej niečo od Garmin. Inak ako si spokojný s Mate 10?
    Poděkovat autorovi 0
  • dm602  
    upraveno 15. December 2017
    Som spokojny maximalne hlavne to nie je orange upravene softverovo lebo Novu co mam a dal som ju polovicke stale nema android 7
    Co sa tyka mate 10 pro skvela baterka fotak optimalizacie je este nie dokonala ale inac v poriadku a hlavne sa mi paci konstrukciou
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.