Chyby ve firmwaru

Ahoj, po poslední aktualizaci jsem začal pozorovat chyby, které se projevují následovně:
- bluetooth se zapíná nebo vypíná kdy chce. Dokonce se ani někdy nechce připojit již ke spárovanému zařízení
- samovolný reset nastavení zvuku (zapnutí zvuku tlačítek, přenastavení vyzvánění atd.)
- samovolný reset nastavení obrazovky (režim zobrazení, velikost písma)
- samovolný reset nastavení horní lišty nastavení

Chybu v bluetooth jsem hlásil i v servisu, ale tam na nic nepřišli

pls, pozoruje to někdo další?

Díky

Komentáře

• n7610n7610  
    upraveno 9. August
    Bohužel na servis ,nebo linku není moc spoleh, sám jsem měl problémy , poradí ti max že máš udělat hard reset. Z Bluetooth jsem měl problém jen na b560 . Proto jsem přešel zpět na b192 A6 , kde vše šlape i baterie vydrží déle .
    Poděkovat autorovi 1
  • B581 slape uplne v pohode, nic z vyse uvedeneho
    Poděkovat autorovi 1
  • B581 si nerozumí s otg bohužel
    Poděkovat autorovi 1
  • Přenos souborů na USB flash
    Poděkovat autorovi 2
  • Musim rici,ze ani ja jsem se se zadnym z popisovanych problemu prozatim nesetkal..
    Poděkovat autorovi 0
  • Ani já, b581 je v pohodě.
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 12. August
    Můžete někdo vyzkoušet kopírovat na USB, třeba 8gb, jak vám to bude dlouho trvat ? Nahodil jsem opět b192 a 8 gb zkopírují za 12,5 minuty , myslím že oproti A7 je to raketa :-):-) . A podotýkám , že používám stejnou USB flash 32gb , se kterou mám problém na A7 , u androidu 6 není problém :-):-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Minulý týden se mi stalo, že po té, co jsem restaroval telefon, se mi změnilo do výchozího nastavení velikost písma, plocha, hlasitost, nastavení horní lišty a zvuky tlačítek a zamčení telefonu. Od té doby ne, před tím také ne.
    Po každém restartu se mi vypne BT. Samovolný restart jsem zatím nezaznamenal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na androidu 7 zkopírují 7,24GB za 28 minut , takže o proti A6 je to brzda :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim. Jo tak, se mi stalo že mi udělá restart asi 3x za celou dobu a BT se mi zaplo samo. Ale to je tak vše nic jiného jsem nenašel
    Poděkovat autorovi 0
  • Čo sa týka tej rýchlosti OTG , nepamätám si A6 ale teraz na A7 som na skúšku kopíroval z externého HDD 500 Gb bez napájania súbor o veľkosti 1,07 giga do internej za 97 sekúnd bez straty rýchlosti ( to je zhruba 13 minút tých 8 giga) a na kartu to trvalo 115 s. Môžem neskôr skúsiť kľúč, ale rýchlosť z HDD na A7 je dostatočná...
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 21. August
    Hm ,nejlepší na tom je že jsem kopíroval 3 soubory video , a ani jeden nefunguje max 20 minut každý . Za mě je nejlepší co se týče baterie , a odladěnosti systému b192 ,na kterou jsem opět přešel :-( :-) . 2 měsíce snad ještě vydržím ,než bude mate 10 :-)
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.