Firmware B193 pro Huawei Mate 9 přináší živé fotografie

Firmware B182 byl v mém telefonu už dlouhou dobu a protože jsem chtěl vyzkoušet ruční instalaci firmware pro model Huawei Mate 9 (která je tady na fóru popsaná), odemkl jsem bootloader u svého telefonu a nainstaloval nejnovější firmware B193. Ten je trochu novější než firmware B190, který právě v těchto hodinách míří do vašich telefonů. Potěší nejnovější bezpečnostní záplaty operačního systému Android, lepší optimalizace a vypadá to, že je lepší také výdrž na jedno nabití (ale to budu muset sledovat delší dobu). Další novinkou jsou živé fotografie. Pokud tuto funkci aktivujete v nastavení fotoaparátu, kromě samotného snímku se zaznamená také krátké video se zvukem. Vaše fotografie tak rázem ožijí a musím říci, že to má něco do sebe. Jak se vám tato funkce líbí?

image
image
image
image
image

Komentáře

• Zajímavá pičičandina, čas hukáže, jak se osvědčí :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jako co chválím je, že se to nemusí nijak nastavovat a nic složitě měnit, prostě se to zapne a hotovo. A v galerii to zbytečně neruší, jedině až to člověk sám zapne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já tuhle funkci používal u Lumií s Windows Phone a bylo to fajn. Hlavně když ty fotky pak někomu ukazujete nebo je promítáte, je to hezké oživení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Když se ptáte,
    Živá fotografie je potomost :wink:
    :naughty:
    pajka
    Poděkovat autorovi 0
  • pajka napsal(a):

Když se ptáte,

Živá fotografie je potomost :wink:

:naughty:

pajka

Když už to napíšeš, aspoň to zdůvodni . Jinak každému se líbí něco jiného .
    Poděkovat autorovi 0
  • Sem tam jako machtovinka, nebo nejakou oslavu,to nevypada vubec marne panove. ;-)
    Vic me spis zajima ta baterka. Pred par dny jsem aktualizoval na tu 190tku a prijde me, ze to behem provozu zere min, ale na stole v klidu vic. Tak uvidime, otestuj baterku prosim te a dej vedet. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Živé fotky moc nepoužívám, ale zkusím najít využití možná na FB. Spíš bych ale uvítal kdyby se konečně odstranila chyba kdy se u fotografií pořízených v režimu noční záběr a malování světlem informace o poloze GPS ukládají nestandardním způsobem, takže je programy na úpravu fotek (např. Snapseed) nedokážou načíst a fotku potom uloží bez údaje GPS. Nevím jestli to někdo řeší. Už jsem to psal na podporu, ale jako obvykle bez odezvy.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem vyzkoušel, ale sdílet na FB se to nedá, Google fotky to taky nepodporují, takže si to člověk prohlídne jedině na vlastním telefonu. Dokud to nebude mít širší podporu tak to nemá přílišné využití.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.