Držák do auta Fixed Fix M2 je malý a šikovný

upraveno 10. August v Příslušenství
Spousta z nás v létě cestuje a pokud se chystáte používat v automobilu navigaci, doporučuji vám pořízení držáku. A na jeden šikovný s dnes podíváme, pořídil jsem si totiž držák Fixed Fix M2. Když mi přišel, překvapili mě velmi malé rozměry balení, čekal jsem větší krabičku. Samotné složení držáku zabere jen pár vteřin, znovu mě ale překvapila jeho velikost, je totiž skutečně velmi malý. Ale funguje výborně a spolehlivě. V autě základnu snadno nalepíte, uchycení telefonu k držáku pak probíhá pomocí magnetů. Zde máte na výběr dvě možnosti řešení - na telefon můžete nalepit malé kovové kolečko, pokud ale používáte nějaký kryt, můžete mezi kryt a telefon umístit kovovou destičku. Sám používám právě druhé zmíněné řešení a funguje skvěle. Naviguji s modelem Huawei P10, který mám v originální stylovém krytu. Pod ním mám destičku a telefon drží výborně. Za mě veliká spokojenost, držák mohu jen doporučit, navíc cena je velmi příjemná. Jak se líbí vám?

image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• jj, tenhle držák je jeden z mála, co udrží MATE7. Bohužel musím mít nalepenou destičku přímo na telefonu, protože pouzdro hodně utlumuje, menší telefony jsem zatím nezkoušel - jsem zvyklý na velkou uhlopříčku pro navigaci... Ale jinak super :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate není zrovna nejmenší a nejlehčí, ale zase si myslím, že ta destička není tak škaredá, tak se to dá přijmout :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • copak o to, s tím problém není, jen je málo míst, vlastně skoro žádné, kam ten telefon nutno zapřít... No, pořád vymíšlím řešení, bez navigace (TomTom GO) si to pomalu nedovedu už představit, hlavně kvůli radarům a dopr. situaci :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Držák je super, doma máme.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.