Firmware finder

Zdravím, mám verzi telefonu B603, ale v aplikaci firmware finder mi našlo aktualizaci FullOTA B607, když dám zkontrolovat dostupnost firmwaru, tak mi to napíše že nebyl schválen pro instalaci může se i přesto nainstalovat. Popřípadě má někdo s Firmware findere zkušenosti. Děkuji

Komentáře

• já ho nenávidím, protože stáhne firmware, ale nic nejde udělat, sám mám už b608, http://www.stechguide.com/huawei-p8-lite-b607-b608-marshmallow-firmware/ máte tam obě verze :)
    Poděkovat autorovi 2
  • Firmware Finder pro P8 Lite je nesmysl...
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobře děkuji, už ho mám z telefonu pryč, a dá se někdy tyhle firmware stahovat na nějaký stránkách? A další otázka nevíte zda na P8 Lite bude Android 7.0 Nougat
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je škoda, ale jinak díky moc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Josefe, která varianta je pro dual 607 nebo 608, vždy sudá byla pro dual, ale v odkazu je dual uvedena 607?
    Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady je údajný change log k 607/608:

Aktualizace mění verzi systému na EMUI 4.0, přizpůsobenou operačnímu systému Android 6.0. Ve srovnání s předchozími verzemi systém Android 6.0 vylepšuje zabezpečení, stabilitu a správu. Rozhraní EMUI 4.0 představuje několik užitečných funkcí, jako dávkový tisk fotografií, vizitky a senzor kompasu, a optimalizuje uživatelské rozhraní a nastavení systému.

[Galerie]
    Bylo přidáno několik stylů štítků. Můžete upravovat velikost, barvu a pozici písma na štítcích. Byla přidána funkce Přidat poznámku, která umožňuje přidávat k fotografiím poznámky. Byla optimalizována funkce alba, aby bylo možné přidat fotografie přímo po jeho vytvoření. Byla optimalizována funkce tisku, aby bylo možno tisknout více fotografií najednou.

[Kontakty]
    Byly přidány Inteligentní skupiny. Po přidání informací o společnosti do kontaktu bude kontakt automaticky přidán do skupiny příslušné společnosti. Byl přidán QR kód jména kontaktu, umožňující rychlé a přesné sdílení kontaktních údajů. Byla přidána funkce vizitek. Když naskenujete vizitku, telefon na ní dokáže analyzovat a zjistit informace a automaticky pro vás vytvoří nový kontakt.

[Textové zprávy]

Byla přidána funkce umožňující zrušit odesílání textové zprávy až 4 sekundy po jejím odeslání. Byla přidána funkce Označit všechny jako přečtené, aby bylo možno označit všechny nepřečtené zprávy jako přečtené.

[Aplikace]
    Byl přidán kompas s vodováhou usnadňující zjištění vaší orientace.

[Nastavení]
    Byla uvedena funkce plánovaného zapnutí a vypnutí, aby bylo možno nastavit zapnutí nebo vypnutí telefonu v předem nastavený čas. Bylo přidání více možností doby trvání alarmu. Do nastavení byly přidány možnosti oznamovacího panelu a stavového řádku. Byla přidána funkce inteligentní barvy textu, aby se text na domovské obrazovce automaticky změnil na černý nebo bílý podle tapety na pozadí pro lepší čitelnost. Bylo optimalizováno nastavení tónů a přidána možnost povolit tón při zapnutí. Byl optimalizován správce baterie s úhlednějším uživatelským rozhraním.

[Poznámky k aktualizaci]
    1. Pokud jsou se systémem Android 6.0 nekompatibilní některé aplikace třetích stran, aktualizujte je na nejnovější verze v obchodě Google Play.
    2. Rozvržení domovské obrazovky se může mírně změnit.
    3. Tato aktualizace nevymaže vaše osobní data. Pokud během aktualizace zaznamenáte problémy, volejte zákaznický servis.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.